Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Život často píše tie najbizarnejšie scenáre. A inak tomu nie je ani na Slovensku. Ako informovala polícia z košického kraja na svojej oficiálnej facebookovej stránke, behom hodiny sa policajtom podarilo zaistiť hneď tri osoby, ktoré šoférovali to isté vozidlo!

Všetci traja sa zároveň ako na povel dopustili nejakého priestupku. Celý prípad sa odohral minulý piatok večer. 33-ročný muž viedol vozidlo po komunikácii v Rožňave, a keďže spáchal dopravný priestupok, policajti ho podrobili dychovej skúške. Výsledok? 2,31 promile alkoholu v krvi.

??? TOTO NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT: BEHOM HODINY POLICAJTI ZAISTILI TRI OSOBY, KTORÉ RIADILI TO ISTÉ VOZIDLO ????? V…

Posted by Polícia SR – Košický kraj on Monday, March 22, 2021

Ubehlo ale len 35 minút a polícia v Rožňave mala opäť prácu. Za volantom toho istého automobilu tentokrát sedel 23-ročný vodič. Ten síce nebol pod vplyvom alkoholu, ale nemal vodičský preukaz a Okresným dopravným inšpektorátom v Rožňave mu bol dokonca uložený zákaz viesť motorové vozidlá.

Do tretice mali policajti „šťastie“ o ďalších 30 minút. Dopravný priestupok spáchal 27-ročný vodič, ktorému namerali 2,10 promile alkoholu v krvi. Ako policajti napísali na svojej stránke, neverili vlastným očiam a nad takýmto podivným prípadom len krútili hlavami. Všetci traja „podarení“ šoféri skončili v cele, pričom dvom z nich prischlo aj obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a jednému obvinenie z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.