Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Život často píše tie najbizarnejšie scenáre. A inak tomu nie je ani na Slovensku. Ako informovala polícia z košického kraja na svojej oficiálnej facebookovej stránke, behom hodiny sa policajtom podarilo zaistiť hneď tri osoby, ktoré šoférovali to isté vozidlo!

Všetci traja sa zároveň ako na povel dopustili nejakého priestupku. Celý prípad sa odohral minulý piatok večer. 33-ročný muž viedol vozidlo po komunikácii v Rožňave, a keďže spáchal dopravný priestupok, policajti ho podrobili dychovej skúške. Výsledok? 2,31 promile alkoholu v krvi.

??? TOTO NEVYMYSLÍŠ, TO JE ŽIVOT: BEHOM HODINY POLICAJTI ZAISTILI TRI OSOBY, KTORÉ RIADILI TO ISTÉ VOZIDLO ????? V…

Posted by Polícia SR – Košický kraj on Monday, March 22, 2021

Ubehlo ale len 35 minút a polícia v Rožňave mala opäť prácu. Za volantom toho istého automobilu tentokrát sedel 23-ročný vodič. Ten síce nebol pod vplyvom alkoholu, ale nemal vodičský preukaz a Okresným dopravným inšpektorátom v Rožňave mu bol dokonca uložený zákaz viesť motorové vozidlá.

Do tretice mali policajti „šťastie“ o ďalších 30 minút. Dopravný priestupok spáchal 27-ročný vodič, ktorému namerali 2,10 promile alkoholu v krvi. Ako policajti napísali na svojej stránke, neverili vlastným očiam a nad takýmto podivným prípadom len krútili hlavami. Všetci traja „podarení“ šoféri skončili v cele, pričom dvom z nich prischlo aj obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a jednému obvinenie z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť