Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Síce to kvôli pandémii trvalo, ale napokon sa marvelovskej sólovky Natashe Romanoff alias Black Widow od Cate Shortland v kinách konečne dočkáme. V hlavnej úlohe sa, samozrejme, predstaví skvelá Scarlett Johansson, okrem nej sa ale stretneme aj so zaujímavými nováčikmi. O čom ale vlastne táto komiksovka bude?

Black Widow verzus nebezpečný zabijak

Príbehovo sa presunieme trochu do minulosti, film sa bude odohrávať po udalostiach Captain America: Občianska vojna z roku 2016 a zároveň pred udalosťami Avengers: Nekonečná vojna z roku 2018. Natasha Romanoff alias Black Widow bude musieť čeliť novým a mocným nepriateľom na čele so smrtiacim Taskmasterom. Ten je odhodlaný Black Widow zlikvidovať za každú cenu.

CinemArt SK

Zároveň sa začnú vyplavovať na povrch tajomstvá z jej minulosti a aby toho nebolo málo, musí urovnať vzťahy aj so svojou svojráznou adoptívnou rodinou. Okrem Johansson sa vo vedľajších úlohách predstavia Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone a Rachel Weisz.

Čaká nás ďalšia zábavná marvelovka?

Black Widow na svoju sólovku čakala celú dekádu, takže sme na jej film mimoriadne zvedaví. Režisérka Cate Shortland sa doteraz venovala skôr nezávislým a psychologickým snímkam, takže uvidíme, ako jej sadne žáner akčného komiksového blockbusteru.

Obsadenie je skvelé, obzvlášť nás teší účasť na Oscara nominovanej Florence Pugh (ktorá má našliapnuté stať sa veľkou hviezdou), sympaťáka Davida Harboura známeho zo seriálu Stranger Things, výbornú Rachel Weisz či ostrieľaných veteránov Williama Hurta a Raya Winstonea.

Trailery naznačujú, že fanúšikovia marvelovského univerza budú spokojní aj tentokrát. Evidentne sa dočkáme aj nejakého toho humoru (Natasha a jej interakcie s rodinou, Harbour ako ruský superhrdina) a akcie bude, pravdaže, tiež dosť. Skrátka a dobre, Marvel zrejme ani v tomto prípade nešliapne vedľa a dodá presne to, čo fanúšikovia chcú. Ale ktovie, možno si pre nás pripraví aj nejaké to prekvapenie. Na to si ale budeme musieť počkať do premiéry, ktorá sa uskutoční už 8. júla 2021.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť