Blázniví ex partneri: Ľudia sa delia, aké bizarnosti vyparatili po nešťastnom rozchode

„Zabil moju zlatú rybku. Napustil jej akvárium mydlom na ruky.“

Každý vstrebáva rozchod po svojom. Niekomu stačí zmrzlina či pohár piva, iný potrebuje permanentku do fitka, a potom sú tu aj také exempláre, ktoré potrebujú povystrájať rôzne hlúposti.

1. Môj ex ma po rozchode obvinil, že som ho sledovala, vlámala sa k nemu do domu a vyhrážala sa mu zabitím. Tvrdil, že to má všetko na záznamoch z bezpečnostných kamier a vraj ma pôjde udať. Nešiel. Samozrejme, že nešiel. Žiadne záznamy totiž nemal. V tom čase som žila v zahraničí a bolo by naozaj zaujímavé, že by som letela niekoľko hodín lietadlom len preto, aby som ho mohla zastrašovať.

2. Vlámala som sa môjmu bývalému do auta a na zadných sedadlách som nechala surového lososa. Uprostred augusta. Ako bonus som celé jeho milované autíčko obalila do potravinovej fólii.

3. Moja ex poslala moje nahé fotky všetkým mojim známym – od rodiny, cez priateľov až po kolegov a môjho šéfa. Vtedy som mal 25, chodil som do posilky a celkovo som bol v dobrej forme, takže som sa za to nejako veľmi nehanbil. Dokonca som následne dostal veľa milých komplimentov na moju postavu.

https://giphy.com/gifs/foxsportslive-funny-naked-jay-onrait-mMcubyIYlShna

4. Najala som nejakú lacnú prostitútku s pohlavnou chorobou a snažila som sa docieliť, aby ho zbalila. Nevyšlo to. Smútok z nevydarenej pomsty som zahnala nákupom nejakých kozmetických somariniek za vyše stovku eur.

5. Klamal mi a povedal, že zabil náhodného bezdomovca. Myslel si, že s ním po tomto vyhlásení budem súcitiť a pochopím, ako veľmi mu náš rozchod ublížil. Nestalo sa.

6. Moja bývalá mi po rozchode odmietla vrátiť fotky z pohrebu mojej mamy. Po takmer desiatich rokoch to bol moment, keď sa opäť stretla celá rodina a haló! Moja mama bola k*rva mŕtva! To bola asi najhoršia frajerka, akú som kedy mal…

https://giphy.com/gifs/reaction-crazy-ali-jzGUXN1lmTX5m

7. Dorezala som si ruky a krv z nich zozbierala do pohára. Potom som išla k jeho domu a hodila som pohár o vchodové dvere aj s lístkom „za toto všetko môžeš ty“. Celá scéna vyzerala ako z hororu a teraz si už spätne uvedomujem, že som to asi trochu prepískla.

8. Na strednej som chodila s triednym šprtom, ktorý sa so mnou rozišiel rok pred skončením školy. Vraj to bude takto lepšie, veď by sa so mnou raz tak či tak rozišiel, keby odišiel do iného mesta na výšku. S vysokoškolskými dievčatami som sa podľa neho nemohla rovnať. Celú strednú si chalanisko brúsil zuby na jedno štipendium. Náš rozchod ma tak nakopol, že som zamakala a to štipendium som napokon dostala ja. Smola, kamoško, žiadne vysokoškolské dievčatá sa konať nebudú.

9. Povedala som mu, že ak ho ešte raz uvidím s tou jeho novou štetkou, tak ich oboch znesiem z povrchu zemského. Teraz mám zákaz približovania sa…

https://giphy.com/gifs/divorceonhbo-sarah-jessica-parker-divorce-l3vQXj9vovz0099ss

10. Po tom, čo som zablokovala jeho číslo, si kúpil asi 100 nových SIM kariet, aby ma mohol kontaktovať. Zakaždým mi volal z iného čísla, každé jedno som zablokovala, no on stále prichádzal s ďalšími. S obľubou po večeroch sedával v aute pred mojim domom a snažil sa cez okno sledovať, čo robím. Polícia s tým nič nerobila a trvalo to takmer 4 roky. Medzitým sa dokonca oženil a narodila sa mu dcéra!

11. Stále som mu platila účet za telefón. Ten, cez ktorý volával všetkým svojim babenkám. Aj rok po rozchode.

12. Zavraždil moju zlatú rybku. Napustil jej akvárko mydlom na ruky a keď som prišla domov, bol z toho jeden obrovský bublinkový a smradľavý neporiadok. Okrem toho mi ukradol šperky a navŕtal do steny niekoľko dier, ale tá rybka ma dostala najviac. Kto, preboha, spraví niečo také?!

https://giphy.com/gifs/cute-animal-boy-Wrmiq7uZrieyc

13. Poslala som svoje nahé fotky množstvu cudzích chlapov. Potom som si oholila polovicu hlavy. Bolo to celkom chaotické obdobie v mojom živote.

14. Rozišla som sa s frajerom a o nejaký čas mi začali z jeho účtu prichádzať platby so zvláštnymi poznámkami. Jedno euro „za to, že si“. Euro a päťdesiat centov za to, že „si ma láskavo nechala prenocovať na svojom gauči“. Nenechala. Peniaze som poslala naspäť aj s poznámkou, aby s tým už prestal. Chvíľu bolo ticho a potom mi prišli dve eurá, pretože „som skvelý človek, že som s ním vydržala hrať túto peňažnú hru“. Tie peniaze som si nechala.

15. Päť mesiacov po rozchode ma kontaktoval môj bývalý. Chcel, aby som išla na rande s jedným z jeho kamarátov. Vraj je presvedčený, že by sme si dobre rozumeli.

https://giphy.com/gifs/girlshbo-girls-hbo-xUA7aUpvSdkT9i7UDC

16. Po kamarátovi mi poslal CD-čko s prespievanými country pesničkami a krátkymi odôvodneniami, prečo na mňa pri nich myslí. Po všetkých skladbách prišiel 10-minútový monológ na tému „zlomila si mi srdce, doj*bala život a mala by si sa ku mne vrátiť“.

17. Moja ex zobrala nôž a odrezala 1/3 matraca, ktorý sme spoločne kúpili. A potom s tou jednou tretinou matraca odkráčala preč.

18. Mal som plné akvárium rybičiek, ktoré vyzerali ako Nemo. Tá psychopatka mala stále kľúče od môjho bytu. Pokojne som si sedkal v práci, robil, čo bolo treba, keď mi zrazu začali prichádzať videá mojich rybičiek, ako ich splachuje do záchoda.

Zdroje: reddit.com, thethings.com, bustle.com
Titulná fotka: iStock

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fascinujúce mrakodrapy: Pastva pre oči, ktorá ti vyrazí dych

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME