Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Jaron Myers dal nádej všetkým mladým ľudom v Amerike, ktorí nedokončili štúdium na univerzite alebo na ňu dokonca ani nikdy nechodili, no vždy chceli zažiť slávnostné udeľovanie vysokoškolskej hodnosti. 

Jaronovi vnukli tento nápad jeho kamaráti. Stačilo povedať: Bola by sranda, keby sa niekto úplne cudzí zúčastnil našich promócii, a chrobák v hlave už len narastal. Jedno pekné piatkové ráno sa zobudil a povedal si – ja to dám!

boredpanda.com

Kúpil prvé dve potrebné veci – čiapku a talár za 38 dolárov. Po tom ako si pozeral fotky svojich vysokoškolsky vzdelaných kamarátov zistil, že potrebuje menovku, aby ho počas promócii vedeli vymenovať. Otvoril Photoshop, jednu takú si vyrobil a proste odišiel na promócie. Jason si myslel, že ho určite niekde odchytia, preveria a jemu sa ani nepodarí prísť do arény, kde mala slávnosť prebiehať. Len čo sa nazdal, bol vo vnútri a v bode, kedy už nemohol cúvnuť. 

Ako uvidel ľudí naokolo a ich pekné kartičky s menami, stres level mu mierne vyskočil. Mal ich každý a on tam len tak stál s pokrkvaným kúskom papiera. Nevyzeralo však, že by to niekoho trápilo. Tak tam nabehol, schmatol diplom, potriasol rukou a odfotil sa.

boredpanda.com

Jaron bol nesmierne prekvapený, že sa mu to naozaj podarilo. Akonáhle sa prevalilo, že to bol len prank, pár ľudí to predsa len pobúrilo. Preto sa k tomu aj ospravedlňujúco vyjadril: „Chcem aby bolo jasné, že neprechovávam žiadnu neúctu k tým, ktorí diplom naozaj dostali a nadreli sa na ňom. Spravili kus poriadnej práce a sú úžasní.“

boredpanda.com

Zdroj a titulná fotka: boredpanda.com 


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.