Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Blíži sa finálne stretnutie so silami zla. Štvrtá séria Stranger Things dorazila s geniálnym trailerom

V mestečku Hawkins bude opäť rušno!


Návrat do mestečka Hawkins sa blíži. Štvrtá séria kultového sci-fi seriálu Stranger Things sa nám prihlásila s úplne novým trailerom. A nebudeme klamať: nové zábery vyzerajú sakramentsky lákavo! Očividne sa opäť môžeme tešiť na štedrú dávku nostalgie, hororovej atmosféry, skvelých postáv a napínavého príbehu.

V seriáli budeme sledovať našich starých známych detských (teraz už skôr tínedžerských) hrdinov, ktorí sa v závere tretej série síce rozdelili, ale pravdepodobne budú musieť opäť spojiť sily. Prebúdza sa totiž tajomné zlo. Šerif Jim Hopper zase musí nájsť cestu zo sovietskeho väzenia…

V hlavných úlohách sa predstavia David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Sadie Sink, Joe Keery, Priah Ferguson a Maya Hawke. Bratia Dufferovci, ktorí seriál napísali a režírujú ho, sa vyjadrili, že vytvorili doteraz najepickejší príbeh (každá epizóda vraj trvá viac než hodinu).

Prezradili tiež, že štvrtá séria bude začiatkom konca a v piatej sa s našimi obľúbenými hrdinami a ich dobrodružstvami rozlúčime. Za zmienku tiež stojí fakt, že štvrtá séria dorazí v dvoch častiach. Prvá si premiéru odbije 27. mája, druhá 1. júla 2022.

Netflix

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje