Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Rady emotikonov čaká poriadne rozšírenie o 117 ikon. Unicode totiž predstavil schválené emojis pre rok 2020, ktoré už čoskoro budeme môcť používať v našich zariadeniach. O novinkách, medzi ktorými nájdeme aj fakt originálne kúsky, referuje Emojipedia.

Pre nové postavičky, medzi ktorými nebude chýbať nindža, ženích, nevesta alebo Santa Claus, sú k dispozícii nastavenia farby pleti aj pohlavia. Môžeš si teda vytvoriť pani Clausovú alebo chlapíka v šatách nevesty. Invázia džendžeru pokračuje v podobe transgender vlajky a transgender symbolu, ktoré určite nebudú mať núdzu o hejterov.

V novej várke sa objaví niekoľko emotikonov, pri ktorých si človek kladie otázku, prečo neprišli už dávno. Ide napríklad o pľúca, realistické srdce, matriošku, akordeón, bumerang a vojenskú prilbu.

S novými emotikonmi sa spájajú veľké očakávania a kreatívni ľudia si určite prídu na svoje. Uplatnenie v prefíkaných urážkach a dvojzmysloch nájde bobor, vyhynutý vták dodo, tuleň, mucha, šváb, kúzelná palička aj náhrobný kameň.

Všetky nové emojis si môžeš pozrieť v nasledujúcom videu:

YouTube video

Zdroj: emojipedia.org


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.