Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Boeing 777 sa dostal do turbulencií. Zranilo sa 30 cestujúcich, jedna osoba zahynula

Stroj núdzovo pristál v thajskom Bangkoku.


Jedna osoba zahynula a ďalších 30 utrpelo zranenia na palube lietadla spoločnosti Singapore Airlines z Londýna do Singapuru, ktoré sa v utorok dostalo do silných turbulencií. Stroj Boeing 777 núdzovo pristál v thajskom Bangkoku. TASR o tom informuje podľa agentúry Reuters.

Na palube lietadla, ktoré vzlietlo z Londýna v pondelok večer a smerovalo do Singapuru, sa nachádzalo 211 pasažierov a 18 členov posádky. V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku, uviedla spoločnosť Singapore Airlines na sociálnej sieti Facebook.

Potvrdila, že na palube došlo k zraneniam a jedna osoba prišla o život. Rodine obete vyjadrila sústrasť. „Našou prioritou je poskytnúť potrebnú pomoc všetkým cestujúcim a posádke lietadla,“ uviedla letecká spoločnosť vo vyhlásení.

Jedna osoba zahynula a ďalších 30 utrpelo zranenia na palube lietadla spoločnosti Singapore Airlines z Londýna do Singapuru
TASR

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.