Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Bojíš sa pavúkov? Situácie, ktoré dobre pozná každý arachnofobik

Nie, to nie je pavúk, je to iba chumáč vlasov.


Patríš aj ty medzi tých nešťastníkov, ktorí majú strach takmer zo všetkého? Niekedy stačí, že okolo teba prejde niekto, koho si si nevšimol, a ty sa zľakneš. Samozrejme, sú ľudia, ktorých len tak niečo nerozhodí. Ba priam nepoznajú slovo strach. Avšak, strach alebo odpor k pavúkom existuje u mnohých ľudí. Ak medzi tvoje fóbie patrí nepríjemná arachnofóbia, tento článok je pre teba ako stvorený.

Ako je možné, že sa zrazu vyparil?

Vyvinula si si už šiesty zmysel na detegovanie pavúkov? Všade, kam ideš, vycítiš túto malú príšerku s ôsmimi nohami. Akonáhle sa ti ju aj podarí objaviť, nasledovný postup je určite taký, že si zapamätáš presné miesto, kde sa nachádza, a si pripravená to oznámiť svojej polovičke, prípadne rodinnému blízkemu. Avšak, keď sa vrátite späť do miestnosti, už ho nie je.

Nenachádza sa nikde v blízkosti svojho predchádzajúceho pobytu. Akoby sa vyparil. Už ti neostáva nič iné, ako čakať na to, kedy a kde sa objaví. Nezabudneš ale varovať svoju polovičku o tom, že ti musí prísť hneď pomôcť, akonáhle na neho zakričíš alebo mu zavoláš. Však len pre istotu.

ArtCaveManiac / EMEFKA
BACK TO THE MEMES: Memečká, ktorými sme žili počas novembra

Odporúčame prečítať:

BACK TO THE MEMES: Memečká, ktorými sme žili počas novembra

Máš pocit, že je všade, kam sa pozrieš

Ak by sa však nepodarilo tohto netvora nájsť, máš pocit, že je úplne všade, kam sa pozrieš. Stačí, že ťa poškriabe vlas na chrbte a ty začneš panikáriť, že sa nejako teleportoval priamo k tebe. Nehovoriac o tom, keď máš na zemi chumáče vlasov alebo chlpov od tvojho psa. Strach pri každom kroku.

Tvoje maniere a zbytočné stresovanie ohľadom toho, kde sa pavúk nachádza, došli do bodu, že si z teba tvoji blízki robia kvalitnú srandu. Či už ťa strašia, ukazujú ti, kde pavúky sú (aj keď tam nie sú) alebo ukazujú fotky pavúkov, ktoré mali doma oni. Však prečo by ti to neukázali, keď si stále pri pohľade na ich nového domáceho návštevníka spomenú práve na teba?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nikdy by si nechcel navštíviť Austráliu

Či už patríš medzi ľudí, ktorí radi cestujú alebo nie, je ti nadmieru jasné, že Austráliu navštíviť nechceš. Ako to v tej Austrálii robia? Život v takej krajine si nedokážeš ani len predstaviť. Fotky a videá, ktoré kolujú internetom, ťa desia už len pri prečítaní nadpisu. Aspoň máš dôvod na to povedať si, že na Slovensku to fakt môže byť ešte horšie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.