Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Bol si aj ty ostrihaný „na Jágra?“ V Amerike má účes mullet vlastnú národnú súťaž a toto sú jej víťazi

Trendy sa stále vracajú, mullet evidentne tiež.


Keď sa spomenie meno Jaromír Jágr, ako prvé ti určite napadne, že je to legendárny český hokejista. Nie sú to však iba športové úspechy, čím sa v živote preslávil. Jeho legendárny účes mullet v Česku doslova zľudovel. Vpredu biznis, vzadu párty. Keď si sa chcel aj ty pýšiť takým krásnym účesom, stačilo kaderníčke povedať, že to chceš „na Jágra.“

Dal by si sa aj ty nahovoriť na mullet? Najväčším benefitom by bolo to, že by si sa odlišoval od všetkých ostatných. Ťažko povedať, či by to bolo aj lacnejšie. Keby si sa zveril do rúk barbera, tak zrejme nie. Frajerka by ti ťa však ostrihala zadarmo a s láskou. Popularite v súčasnosti dopomohli aj celebrity ako Billie Eilish alebo Demi Lovato a v neposlednom rade Eddie Munson zo Stranger Things.

Tí najkrajší

Korene tohto účesu siahajú stovky a tisíce rokov do našej histórie. Aj napriek tomu, že si z neho ľudia posledné roky viac-menej uťahovali, jeho trend sa postupne vracia. V Amerike je účes natoľko populárny, že má vlastnú celoštátnu súťaž – USA Mullet Championships.

Zaujímavou kategóriou sú mladí chlapci. Na ich hlavách naberá zostrih úplne iný rozmer. Do finále bolo vybraných 25 z nich a ľudia mohli rozhodnúť, kto bude víťazom. Stal sa ním Emmit Bailey s takmer desiatimi tisícmi hlasov. Za minuloročného víťaza hlasovalo až 25-tisíc ľudí. To znamená buď pokles hlasujúcich, alebo maximálnu vyrovnanosť súťažiacich.

Nezaostávala ani kategória tínedžerov. V nej bol výsledok dokonca ešte tesnejší ako u detí. Cayden Kershaw porazil svojho súpera len o devätnásť hlasov. Podobná súťaž by žala úspech zrejme aj u našich českých bratov. Z ich sŕdc tento účes nikdy nezmizol. Stačí pridať biele tielko, šušťákové kraťasy, sandále a ponožky. K tomu ešte igelitka, pivo do ruky a slovenská predstava o správnom Čechovi je na svete.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť