Bolesti, ktorými si každý z nás dobrovoľne prechádza

Minimálne jednou z nich si si už určite prešiel.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Mnohokrát si to ani neuvedomíš a podstupuješ dobrovoľne rôzne bolesti. Niekedy je to pre krásu, inokedy zas úplne nevedomky. Sú to rôzne situácie a niekedy si toho nie sme úplne vedomí. Občas zas veľmi dobre vieme, do čoho sa púšťame, a aj napriek tomu túto bolesť podstúpime. Niektoré z nich si už určite zažil na vlastnej koži aj ty sám. 

Nosenie oblečenia

Hovorí sa, že pre krásu sa trpí, a aj také nosenie siloniek môže byť niekedy utrpením. Do tejto kategórie spadajú aj rôzne veľmi zvodné bielizne, ktoré však nie sú také pohodlné ako pekné. Keď sa zarežú tam, kam by nemali, vie to byť dosť nepríjemná skúsenosť. Takéto nepríjemne momenty nezažívajú len ženy.

Okrem toho, nevieš čo je život, pokým nezistíš, aké to je mať prebodnuté pľúca kosticou z podprsenky. Hej, mužom sa povie „tak to nenoste“, ale v niektorých prípadoch môže byť to nenosenie tiež nepríjemné.

Artcavemaniac / EMEFKA

Chodenie v podpätkoch

Dá sa vyzerať zvodne v teniskách? Nie tak veľmi ako v podpätkoch. Dá sa však v podpätkoch pretancovať celá noc? Určite nie bez otlakov. Ešte keď sa ti v tých podpätkoch podarí „vytrepať“, tak potom to je už bolesť iná. Naozaj existuje len málo topánok na podpätku, v ktorých ťa po pár hodinách nezačnú bolieť nohy. A môžeš do nich investovať aj pol výplaty. Nie.

Artcavemaniac / EMEFKA

Tetovanie alebo piercing

Každého to bolí viac alebo menej. Niektorí si túto bolesť dokonca užívajú. Občas dokáže také tetovanie dosť zabolieť počas toho, ako sa ti vrýva ihla s atramentom pod kožu. Zatneš zuby a pretrpíš to. Krátko nato, ako je tvoje tetovanie zahojené, však veľmi rýchlo dokážeš zabudnúť, že to vôbec bolelo. A podobne je to aj s piercingmi.

Artcavemaniac / EMEFKA

Láska

No áno, aj psychická bolesť je niečo, čo veľakrát podstupujeme dobrovoľne. A najčastejšie je to práve pri láske. Aj keď mnohokrát netušíme, že to bude mať bolestivý koniec, vždy sa do toho po hlave pustíme. Lebo niekedy ten priebeh stojí aj za to, že na konci bude možno nejaké zlomené srdce.

Inokedy tú bolesť podstupujeme pri láske vedome, či už je to pri skúšaní nových polôh alebo pri zadržiavaní prdov na začiatku vzťahu.

Artcavemaniac / EMEFKA

Masáž

Masáže s dobrým koncom sú iba vo videách. Síce je masáž synonymom uvoľnenia a relaxu, ale končí to väčšinou nie úplne príjemne. Najprv sa síce cítiš uvoľnene, no potom máš pocit, že ťa namiesto masérskych rúk prešiel buldozér.

Artcavemaniac / EMEFKA

Depilovanie ochlpenia

Holenie sa ešte dá zvládnuť, kým sa neporežeš. Ak si však ochlpenie depiluješ napríklad voskom alebo epilátorom, to už je trošku iná pesnička. Čo by však človek (žena) neurobil pre krásu, že? 

Artcavemaniac / EMEFKA

Opíjanie sa

Čím si starší, tým je to opíjanie sa bolestivejšie. Okrem toho, že ťa zastihne poopičná depresia, tak sa nevieš poriadne dva dni pohnúť – v prípade, že už sa blížiš k svojej tridsiatke. Ak si ešte mladý a brzdíš tvrdé pivom, tak väčšinou prichádzajú bolesti až po tom, ako povystrájaš rôzne blbosti.

Artcavemaniac / EMEFKA

Pôrod

Síce si to odskúšajú na vlastnej koži len ženy, no mnoho mám potvrdí, že je to bolesť, na ktorú človek zabudne veľmi rýchlo. Lebo si na jeho konci predsa ty a ona ako matka ešte netuší, aký budeš vyvrheľ.

Artcavemaniac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
38
Fuuj
Fňuk Fňuk
14
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
21
Uups
Haha Haha
265
Haha
Woow Woow
12
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
7 hereckých rolí, ktoré boli obsadené neprofesionálnymi hercami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME