Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Boráros a Jákliová v Zámene manželiek: Natáčanie muselo skončiť predčasne, aký bol dôvod?

Čo bolo dôvodom predčasného ukončenia a prečo sa tam prihlásili?


Známy MMA fighter sa so svojou priateľkou už 10. mája objavia v českej Zámene manželiek na TV NOVA. Okrem tohto celebritného páru sme sa už pred rokom stihli stretnúť napríklad s Monikou Bagárovou, šou sa zúčastnil aj Jan Bendig. Tentokrát budú hlavnými účinkujúcimi Gábor Boráros a Monika Jákliová. Prvá časť je už teraz dostupná na VOYO.

Gábor si robí, čo chce

Monika sa už hneď na začiatku rozplakala, pretože sa musela prvýkrát na takú dlhú dobu odlúčiť od svojej maličkej dcéry. V náhradnej rodine ju čakalo až 5 detí a dva psy, ktorých sa bojí. Čaká ju tam skoré vstávanie, na ktoré nie je zvyknutá.

Influencerka novú pani domu už v manuáli upozornila na to, že si Gábor robí, čo chce, a vôbec nie je samostatný. Možno práve to bol dôvod, prečo sa do šou rozhodli ísť.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

„Žiť s Gáborom je veľmi ťažké. Tu ste v kľude, rodina je vždy spolu doma a my sme furt na ceste. My sa furt ponáhľame niekam. Vždy máme stretnutia a furt musíme niečo riešiť. My sme nonstop na telefóne,“ vysvetľovala Monika svojmu náhradnému manželovi.

Predčasné ukončenie

Boráros a Jákliová to nakoniec nevydržali a šou ukončili predčasne, konkrétne na siedmy deň. Influencerský párik nebol jediný, kto sa tešil predčasnému koncu. Monike chýbala dcérka Zora a Gáborova náhradná manželka tiež nebola stotožnená s tým, že sa o jej deti stará influencerka.

„Tá zmena režimu absolútne zmysel nemá, ani nedáva. To, že mi neverí, je ale jeho problém. Ja Monike tiež neverím, pretože takú modelku, čo tam mám, si nedokážem predstaviť, že tam vytiera, upratuje, stará sa mi o deti a utiera zadky,“ dodala.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje