Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Boris Kollár sa pochválil novým vzhľadom. Takto vyzerá pol roka po transplantácii vlasov

Tak čo, sekne mu to?


Ešte začiatkom roka sme ťa informovali o tom, že bývalý predseda NR SR sa vybral na nečakaný zákrok. Išlo o čoraz populárnejšiu transplantáciu vlasov. Po pol roku sa Boris Kollár pochválil novým vzhľadom na svojom instagramovom profile. Takto vyzerajú jeho nové vlasy.

Ako sme už opisovali, Kollár údajne nad touto zmenou imidžu rozmýšľal už poriadne dlho, no nikdy sa k tomu neodhodlal. Zmena nastala až v momente, keď ho do transplantácie vlasov dotlačila jeho partnerka Laura, ktorá celý zákrok vybavila a Kollár ho následne už len podstúpil v Turecku. Od zákroku prebehlo šesť mesiacov a výsledok iste mnohých zaujíma.

Poriadna zmena

Ako je vidno z fotiek, ide o poriadny úspech, ktorému by sa potešil nejeden chlap. Vlasová línia sa bývalému predsedovi NR SR výrazne zlepšila a vlasy mu pekne rastú. Radovať sa tak môže nielen Boris, ale určite aj jeho partnerka Laura.

Kollár o transplantácii vlasov v Turecku. Laura mu vraj poriadne vyčistila žalúdok

Mohlo by ťa zaujímať:

Kollár o transplantácii vlasov v Turecku. Laura mu vraj poriadne vyčistila žalúdok

Pri prvých fotkách, ktoré Kollár na internet uverejňoval, sa mu mnohí smiali. Dá sa však predpokladať, že smiech mnohých prešiel a smiať sa môže od radosti práve on. Transplantácia vlasov sa opäť ukázala v pozitívnom svetle a vyzerá to tak, že môže ísť o skutočné riešenie problému, s ktorým sa mnohí, najmä muži, stretávajú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.