Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Boris Kollár všetkých šokoval. Verejne sa priznal k mamičke Laure, s inými ženami to neurobil

Znamená to, že Kollár oficiálne potvrdil vzťah s úspešnou podnikateľkou v oblasti módy?


Len pred pár mesiacmi vyšla na verejnosť informácia o tom, že sa Borisovi Kollárovi narodilo bábätko s 28-ročnou podnikateľkou Laurou Vizváryovou. Synovi dali meno Abner a teraz spoločne začali uverejňovať zábery, ako si spolu užívajú dovolenku v Dubaji.

Lauru sme dokonca oslovili aj do rozhovoru, kde nám prezradila, že čas na dovolenke im veľmi prospieva, nakoľko tam môžu preberať veci, ktoré ešte nikdy predtým nerozoberali. Pomohlo im to aj oddýchnuť si od káuz, ktoré sa riešili v súvislosti s Emou Ferusovou a Barborou Richterovou.

Mohlo by ťa zaujímať:

Kollárova mamička Laura o ich súkromí: Borisa sa snažím viesť k tomu, aby preňho striedanie partnerov nebolo zmyslom jeho života (ROZHOVOR)

Teraz ju Boris určite prekvapil nečakaným gestom. Kollár je na sociálnych sieťach aktívny, no doteraz nezverejnil žiadnu fotografiu s matkou jeho detí. V prípade Laury to však spravil. Na Instagrame uverejnil záber z dovolenky v Dubaji, kde je spoločne s Laurou a synom Abnerom.

K fotografii však nepridal žiadny popis. Znamená to, že Kollár oficiálne potvrdil vzťah s úspešnou podnikateľkou v oblasti módy?


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.