Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Borisova Laura priznala, že zákrok v Turecku mu vybavila ona. Chcel to sám, no nedovolila mu cúvnuť

Borisove prvé pocity po zákroku sú úžasné.


Boris Kollár pred pár dňami uverejnil na Instagrame zábery z kliniky, ktorá vykonáva transplantácie vlasov. Cestoval kvôli tomu až do Turecka a podľa slov Kollára, ktorý to potvrdil pre denník Nový čas, dostal nové vlasy ako darček od jeho milenky Laury.

„Tak ja sa už dám nahovoriť asi na všetko. Hádam to nebudem ľutovať. Prvé pocity z kliniky sú úžasné, tak vám dám vedieť neskôr,“ napísal k prvým záberom.

Teraz sa však k výletu vyjadrila aj Borisova Laura. Na Instagrame dovolila fanúšikom pýtať sa na čokoľvek, čo ich zaujíma. „Ako to vyzerá s Borisovým zákrokom? Už má po ňom? Presvedčili ste ho naň vy?“ pýtal sa jeden z fanúšikov.

„Chcel to hlavne sám. Nedovolila som mu cúvnuť a vybavila som všetko okolo. Verím, že bude spokojný,“ napísala Laura. Kollár už na Instagrame zverejnil aj prvú fotografiu po transplantácii.

Boris sa teraz s Laurou ukazuje aj na verejnosti a dokonca sa k nej verejne priznal aj na Instagrame, kde uverejnil ich spoločný záber. Úspešná podnikateľka Laura je jeho predposlednou mamičkou a majú spolu syna Abnera.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.