Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Braňo Kostka otvorene prehovoril o živote so Zdenou Studenkovou. Spomenul vekový rozdiel i hádky

Pár už tvoria takmer 30 rokov.


Zdena Studenková (69) a dirigent Braňo Kostka (52) tvoria pár už takmer 30 rokov a aj napriek vekovému rozdielu je ich vzťah harmonický.

Aj keď zvyčajne neprezrádzajú veľa o svojom súkromí, teraz dirigent otvoril pomyselné dvere a podelil sa o to, ako to v ich vzťahu so značným vekovým rozdielom vyzerá, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Kostka so Studenkovou sa spoznali pri práci na muzikáli Pokrvní bratia. On mal v tom čase 24 rokov a Studenková takmer 41.

Zdena priznala, že ju očaril na prvý pohľad. „Bola som na skúške Pokrvných bratov. Sedeli sme asi na tretej skúške a zrazu sa otvorili dvere a dnu vbehol čiernovlasý kučeravý chlapec s takým deravým tričkom. Prebehol, sadol si za klavír a ja som, že… a toho chcem! Jednoducho, keď to v sebe máš a chceš to, musíš to mať! Tento moment bol pre mňa určujúci,“ povedala herečka v markizáckej šou 2 na 1. Dvojica si síce svoje áno doteraz nepovedala pred oltárom, no obaja vedia, že v tom druhom našli spriaznenú dušu. 

Kto sa po hádke ospravedlní ako prvý?

Braňo prezradil viac o spoločnom živote so Zdenou v podcaste Rádia Melody Nedeľný hosť Viktórie Lancošovej. Rozhovor sa začal otázkou, či je možné ešte po toľkých rokoch prekvapiť toho druhého. „Nerád by som zavádzal, 30-ročný vzťah je 30-ročný vzťah, ale nerezignovali sme na prekvapenia v podobe darčekov či podobných momentov. Aj keď to človeku vždy nevyjde, rezignovať na to je krátkozraké a je to škoda,“ povedal Braňo.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zamknutie na diaľku a displej ako v aute. Vyhraj TOP e-bike, s ktorým si užiješ každú jazdu

Kto sa po hádke ospravedlní ako prvý? „Keď mám hovoriť o tom, kto ide prvý niečo riešiť, dajme tomu, keď medzi nami vznikne nedorozumenie, tak spravidla som to žehlil ako prvý ja. Ale aj to sa mení, resp. túto vlastnosť už Zdenka rokmi pochopila a tiež s tým niečo robí. Uvedomuje si, že často bola iniciatíva len na mojej strane. Už sa to vyrovnáva a je to fajn,“ priblížil Kostka.

Braňo odpovedal aj na otázku ohľadom ich stále diskutovaného vekového rozdielu. „Nikdy som to nejak necítil. Určite sa nájdu praktické záležitosti, nedá sa to eliminovať, či už ide o rozdiely, alebo životné situácie spôsobené týmto veľkým vekovým rozdielom. Ale povedzme si pravdu, v ktorom vzťahu sú ľudia tak isto starí? Takých vzťahov je pár, resp. o to vôbec nejde. Sú ľudia, ktorí sú narodení v tom istom roku a sú úplne inej nátury. Niekto sa v 20 rokoch správa ako 50-ročný dedo. Je to individuálne. Podstatné je, že si rozumieme a že máme pocit, že sme sa osudovo stretli. V niektorých situáciách je poľutovaniahodné, že sme sa nenarodili v tej istej dekáde, tam nám osud neprial, ale chvalabohu, že sme sa stretli,“ dodal.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.