Brat vytvoril svojej sestre šaty na stužkovú, lebo si ich rodičia nemohli dovoliť

Tomuto sa hovorí súrodenecká láska!

Zdroj: Maverick Francisco Oyao / facebook.com

Koľko slečien by sa mohlo pochváliť tak skvelým bratom, akého má Lu Asey z Filipín? Jej rodičia si totiž nemohli dovoliť zakúpiť a ani požičať šaty na jej stužkovú. Jej brat však veľmi dobre vedel, ako túži na túto oslavu ukončenia štúdia ísť, a tak jej vytvoril šaty doslova ako z Disney rozprávky. O celom procese sa zveril na svojom profile na sociálnej sieti.

Brat, akého by si zaslúžila každá sestra

Maverick Francisco Oyao pochádza z Filipín a jeho sestru Lu Asey čakala stužková. Každé jedno dievča by bolo nešťastné, ak by si malo nechať ujsť takúto veľkolepú slávnosť. Lu to však hrozilo, lebo jej rodičia nemali dostatok financií nato, aby jej zapožičali šaty na stužkovú.

Jej milujúci brat nechcel, aby Lu prišla o takýto zážitok, a preto sa odhodlal sám šaty vyrobiť. Maverick šaty sám navrhol a následne ich aj vyrobil, čo nepozostávalo len z obyčajného šitia.

Mal však aj pomocníkov – niekoľkí ľudia mu pomohli s financiami na nákup potrebnej látky. Dal si na detailoch poriadne záležať a pod jeho rukami tak vznikli šaty, za ktoré by sa rozhodne nehanbili ani na prehliadkových mólach.

Dal si poriadne záležať na detailoch

Maverick vytvoril šaty v odtieňoch modrej farby a doplnil ich bielou. Nečudo, že na nich robil približne týždeň vkuse, keďže mnohé z detailov robil ručne. Napríklad kvietky, ktoré poprišíval na šaty, prípadne korzet, ktorý maľoval.

Pri navrhovaní šiat sa inšpiroval jarnou kolekciou návrhára Michael Cinco, ktorý navrhoval róby mnohým hviezdam, medzi ktorými boli napríklad aj Jennifer Lopez a Rihanna.

Kvety, na ktoré Maverick ručne prišíval korálky

Ručne maľovaný korzet

Aj keď to možno vyzerá tak, že šikovný brat študuje nejaké návrhárstvo, pravda je taká, že je študentom kultúry a umenia. Rozhodne však má talent – šaty, ktoré sa mu podarilo navrhnúť a vytvoriť, rozhodne stáli za to. Jeho sestra môže byť na svojho brata patrične hrdá. Tomu sa povie súrodenecká láska.

Zdroj: Facebook Maverick Francisco Oyao

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
368
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
156
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena si chcela prenajať byt. Majiteľ ju šokoval "parádnou" akciovou ponukou


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME