Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Koľko slečien by sa mohlo pochváliť tak skvelým bratom, akého má Lu Asey z Filipín? Jej rodičia si totiž nemohli dovoliť zakúpiť a ani požičať šaty na jej stužkovú. Jej brat však veľmi dobre vedel, ako túži na túto oslavu ukončenia štúdia ísť, a tak jej vytvoril šaty doslova ako z Disney rozprávky. O celom procese sa zveril na svojom profile na sociálnej sieti.

Brat, akého by si zaslúžila každá sestra

Maverick Francisco Oyao pochádza z Filipín a jeho sestru Lu Asey čakala stužková. Každé jedno dievča by bolo nešťastné, ak by si malo nechať ujsť takúto veľkolepú slávnosť. Lu to však hrozilo, lebo jej rodičia nemali dostatok financií nato, aby jej zapožičali šaty na stužkovú.

Jej milujúci brat nechcel, aby Lu prišla o takýto zážitok, a preto sa odhodlal sám šaty vyrobiť. Maverick šaty sám navrhol a následne ich aj vyrobil, čo nepozostávalo len z obyčajného šitia.

Mal však aj pomocníkov – niekoľkí ľudia mu pomohli s financiami na nákup potrebnej látky. Dal si na detailoch poriadne záležať a pod jeho rukami tak vznikli šaty, za ktoré by sa rozhodne nehanbili ani na prehliadkových mólach.

Dal si poriadne záležať na detailoch

Maverick vytvoril šaty v odtieňoch modrej farby a doplnil ich bielou. Nečudo, že na nich robil približne týždeň vkuse, keďže mnohé z detailov robil ručne. Napríklad kvietky, ktoré poprišíval na šaty, prípadne korzet, ktorý maľoval.

Pri navrhovaní šiat sa inšpiroval jarnou kolekciou návrhára Michael Cinco, ktorý navrhoval róby mnohým hviezdam, medzi ktorými boli napríklad aj Jennifer Lopez a Rihanna.

Kvety, na ktoré Maverick ručne prišíval korálky

Ručne maľovaný korzet

Aj keď to možno vyzerá tak, že šikovný brat študuje nejaké návrhárstvo, pravda je taká, že je študentom kultúry a umenia. Rozhodne však má talent – šaty, ktoré sa mu podarilo navrhnúť a vytvoriť, rozhodne stáli za to. Jeho sestra môže byť na svojho brata patrične hrdá. Tomu sa povie súrodenecká láska.

Zdroj: Facebook Maverick Francisco Oyao


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť