Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Polícia v Bratislavskom kraji na svojej oficiálnej facebookovej stránke informovala o pomerne netradičnom prípade. V jeho centre bola 21-ročná Romana B. z Bratislavy, ktorej na účet nečakane prišlo viac ako 13-tisíc eur. Slušná sumička, čo povieš? Koho by nepotešila… Problém je v tom, že na účet dorazila omylom.

Spoločnosť, ktorá túto sumu poslala, mala v pláne uhradiť len 93 eur. Keď zistili, že sa stal omyl, tak sa so ženou okamžite spojili a požadovali od nej, aby im peniaze vrátila. Tá ale na ich telefonické a písomné žiadosti nijako nereagovala a peniaze si ponechala.

OMYLOM JEJ NA ÚČTE CINKLA SLUŠNÁ SUMIČKA ??VYŠE 13.000,-Eur ZATAJILA A TERAZ ČELÍ OBVINENIU☝️▶️Nie raz vypĺňame…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Thursday, April 8, 2021

Ako ale píše polícia na svojom profile: „Týmto konaním si tak prisvojila cudziu vec väčšej hodnoty“. Voči Romane tak bolo vznesené obvinenie z trestného činu zatajenia veci. Ak sa preukáže jej vina, hrozí jej trest odňatia slobody v lehote 6 mesiacov až 5 rokov.

V súčasnosti je obvinená stíhaná na slobode. Polícia v závere svojho príspevku tiež upozorňuje na to, aby ľudia v podobných prípadoch nešpekulovali a nesnažili sa peniaze si nechať. Obratom majú kontaktovať svoju banku a vrátiť sumu späť. Vyhnú sa tak trestnému stíhaniu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť