Bratislavský Y-Fest je už za dverami. Hlavnou hviezdou bude kráľ prankov Kazma

Obrovský herný turnaj, známe tváre internetu, bohatý sprievodný program. Čaká nás skutočná lahôdka!

Zdroj: Y-Fest (koláž EMEFKA)

Trojdňové podujatie prinesie do bratislavskej Refinery Gallery tých najlepších youtuberov, streamerov a profesionálnych hráčov. Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch nám ukážu nových šampiónov. Okrem toho nás čakajú desiatky atrakcií, ktoré zaručia, že žiaden návštevník sa nebude nudiť čo i len sekundu.

Populárne osobnosti slovenského a českého internetu sa predvedú nielen počas diskusií, ale budeš mať možnosť sa s nimi stretnúť, prehodiť pár slov a spraviť si spoločnú fotku či vypýtať autogram. Tešiť sa môžeš na mená ako Exploited, MenT, Asimister, Duklock, Patra Bene, Zlý Zajo, Fifqo a mnohé ďalšie.

Y-Games

Najväčšou osobnosťou a hlavnou hviezdou eventu bude ale nepochybne český prankster Kazma. Majster nachytávok a kreatívny frajer nám porozpráva mnohé zaujímavosti o sebe a svojej práci. Kto iný by ho mal vyspovedať ako sám Sajfa? Jedinečné informácie zo zákulisia rafinovaných plánov, z ktorých vznikajú populárne videá, určite skrývajú mnohé neuveriteľné príbehy!

Y-Fest

Počas Orange Majstrovstiev Slovenskej republiky v elektronických športoch budeme s napätím sledovať zápasy v tituloch Counter Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends, Hearthstone, PUBG, FIFA 20 a NHL 20.

Svoju premiéru na slovenskej profi scéne si odbije Rainbow Six Siege. Sprevádzať nás budú obľúbení streameri Dev1, DeeThane, Czechcloud, Shadye, Mozilla, Micák a mnohí ďalší.

Y-Fest

Ako minulý rok, ani tentoraz nebudú chýbať desiatky atrakcií: free-to-play-zóny, virtuálna realita, moderné technologické vychytávky či stánky s merchom, knihami, pochúťkami a iným tovarom. Vyskúšať si budeš môcť stage diving a tvoje mozgové bunky potrápia kvízy, v ktorých sa budú dať vyhrať atraktívne ceny.

Y-Fest

Opäť raz nás čaká aj veľmi obľúbená cosplayová súťaž. Účastníci Y-Con cosplay contest sa nám nepochybne predvedú v parádnych outfitoch postáv z hier, filmov či komiksov.

O víťazovi rozhodne porota v medzinárodnom zložení, ktorá svojím výberom určí slovenskú reprezentáciu na prestížne podujatie Cosplay World Masters v Portugalsku.

Y-Fest

Podujatie sa uskutoční v bratislavskej Refinery Gallery4.-6. októbra. Y-Fest, Orange MSR a VÚB Y-Con sa tešia na každého jedného návštevníka. Viac informácií nájdeš na oficiálnej stránke podujatia yfest.sk.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bratislavskí študenti z intrákov ukázali svoju silu: slečne sa pozbierali na letenku z Mexika

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME