Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Líder drogového gangu v jednom brazílskom väzení sa pokúsil utiecť zo svojej cely prezlečený za svoju 19-ročnú dcéru. Presne tak, čítaš dobre. Niektorým ľudom ani v tých najzúfalejších situáciách fantázia naozaj nechýba. Ako si mohol myslieť, že mu takýto hlúpy nápad prejde, však ostáva záhadou.  

K celému nevšednému prípadu došlo túto sobotu, keď väzňa menom Clauvino da Silva, medzi kumpánmi známeho kvôli jeho nízkemu telesnému vzrastu skôr ako Krpec, prišla navštíviť jeho pubertálna dcérenka.

Ich plánom bolo dostať z basy po návštevných hodinách namiesto dcéry otecka Clauvina, ktorý si na seba navliekol nielen jej ružové tričko s Mickey Mousom a úzke rifle, ale mal na tvári aj gumenú masku so ženskou podobizňou a parochňu s dlhými čiernymi vlasmi. Plán by to bol dokonalý. A aj zamaskovanie, veď posúď sám. Teda, takmer dokonalý plán.

Ako sa hovorí, pod lampou býva najväčšia tma a Clauvino sa mal dostať na slobodu hlavnou bránou väzenia Gericinó v severnej časti Rio de Janeira spolu s ostatnými príbuznými trestancov, ktorí prišli navštíviť svojich drahých za mrežami. 

Ako však chcel následne „otec rokadostať dodatočne von z väznice aj svoju dcéru, úradom zatiaľ neprezradil a miestna polícia aj naďalej pátra po prípadných ďalších komplicoch tejto podarenej dvojice.   

Clauvino da Silva je šéfom organizovanej skupiny, ktorá má v Riu a blízkom okolí pod palcom výrobu a predaj omamných látok. A očividne svojim spolupracovníkom už veľmi chýbal. Po tomto incidente sa však Clauvino dostal do špeciálnej cely s maximálnou ochranou a bude čeliť aj následkom, ktoré vyplynuli zo sobotného neúspešného pokusu o útek na slobodu.   

Zdroj: meiahora.ig.com.br


Tagy:

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.