Breakdance či držkopád. Typy pádov, ktoré sa spájajú s poľadovicou

Už si sa niekedy poriadne vykotil?

Zdroj: ArtCave Maniac / EMEFKA

Zima je krásne ročné obdobie. Do Vianoc. Dovtedy sa môže človek tešiť na darčeky, na rybu a šalát, pokapustnicové „preháňanie“, ktoré však stojí za to, na litre alkoholu a všetky ostatné srandy, ktoré k tomuto obdobiu neodmysliteľne patria. Ale potom? Potom to už ide dole vodou.

Vianoce pominú, ozdoby sa zvesia, starý rok sa ležérne prehupne do toho nového a po všetkom krásnom ostanú len tri novonadobudnuté kilečká na brušku a kosa. Brutálna kosa. A čo sa tvorí na chodníkoch a cestách, keď je brutálna kosa? Presne tak. Poľadovica, ktorá testuje motoriku všetkých, čo sa zúfalo snažia dostať do práce a niekedy… niekedy prináša obete.

Môžeš to byť ty, môžem to byť ja… vlastne ktokoľvek, kto precenil svoje schopnosti, odvážnou nohou vykročil do ulíc a ani sa nenazdal, už sa klátil smerom dole. To sa pár dní dozadu stalo nášmu – tentokrát nie až tak šikovnému – ilustrátorovi, takže je viac než jasné, kde sa zrodila inšpirácia k tomuto článku. Aké typy pádov teda poznáme?

1. Breakdance pád

To je ten, pri ktorom z teba gravitácia a mínusové teploty vytiahnu to, čo sa nepodarilo telocvikárom na základke ani na strednej. Tam si sa pri kotrmelci len tak plahočil na žinenke a v snahe stočiť svoje telo do klbka a prevaliť sa o 360 stupňov si vyzeral ako chuj. Aj teraz vyzeráš ako chuj, ale kotrmelec to bol pekný.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Krkolomný pád

To je ten, pri ktorom sa ti všetky hnáty stočia do pravého uhla a ty razom nevieš, či si svoju výbavu 206-tich kostí nerozmenil na drobné. Schytá to mobil, schytajú to nohavice. Pozitívom je, že si rovnaké gate videl týždeň dozadu v obchodnom centre za 40 eur a ty ich máš teraz zo svojich starých celkom zadarmo. Negatívum? Rozfliaskaný mobil si nevidel nikde.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Zadkopád

To je ten, ktorý stlmí kopa strategicky umiestnených tukových vankúšikov v ritnej a príritnej oblasti. Bežne na ne nadávaš, ale ako prenosný airbag fungujú skvele. To sa musí nechať.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Voľný pád

To je ten, ktorý sa v amerických komédiách spája s banánovou šupkou, len v inom prevedení. Rovnako komický, trochu viac bolestivý, doplnený o audio vsuvku vrieskajúceho orangutana a následne rázneho *plesk*. Umenie, tento pád je jednoducho umenie.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Držkopád

To je ten, ktorý popiera zákony logiky. Keď totiž 90 percent ľudí padá, tak padá dozadu, lenže všetci musíme byť v niečom výnimka. A keďže nestrieľaš sopeľ cez uši a nevieš urobiť stojku, niekde ti to príroda musela vykompenzovať. A ak si sa tešil, že si si cez Vianoce nahonobil celkom slušný finančný kapitál, tak počkaj, až uvidíš ten účet od zubára.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
62
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladík z Michaloviec narazil do auta, lebo mu pes povedal, aby prepol pesničku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME