Štvrtok 28.10.2021
sk
Dobromila
cz
Den vzniku samostatného československého státu

Odmoderovať správy či pripraviť reportáž v teréne nie je len o peknom úsmeve a vyžaduje si to aj riadnu dávku sústredenia. Ktoré ale nie je vždy k dispozícii. Jazyk neposlúcha a do scenára vstupujú nepredvídateľné premenné.

V televíznom vysielaní sa môže objaviť naozaj čokoľvek. Na bizarné prekvapenia sú výnimočne bohaté živé prenosy z ulíc, vtipné momenty sa nevyhýbajú ani práci v štúdiu. Poďme si pripomenúť zábavné brepty a nehody zo slovenských televíznych obrazoviek:

To najlepšie od Patrika Švajdu

Brepty neobchádzajú naozaj nikoho a nehody sa stávajú aj skúseným moderátorom. Dobrým príkladom môže byť markizák Patrik Švajda, ktorý sa dvakrát takto ukážkovo opustil.

Pamätným okamihom sa nevyhli ani psy

Každý skúsený filmár ti potvrdí, že s deťmi a so zvieratami sa natáča najťažšie. To isté platí aj pri tvorbe spravodajských reportáží. Aj dobre vycvičené záchranárske psy vystrájajú pred kamerou, čo len chcú, až kým ich psovodi nezastavia príkazom.

Slovné nehody zo silvestrovských vysielaní

Zdá sa, že zvieratá nepredstavujú jediný rizikový faktor. Pravdepodobnosť breptov sa rapídne zvyšuje pri silvestrovských televíznych prenosoch. Prečo je to tak? Posledný deň roka sa už možno nikomu nechce riadne makať, alebo si televízne tváre už niečo hrkli pár hodín pred polnocou. Ťažko povedať.

Kompilácie breptov priamo od televízií

Našťastie, moderátori, redaktori a aj ostatní zamestnanci televízií berú brepty a nehody s nadhľadom. Samotné televízie zhotovujú kompilácie vtipných okamihov, o ktoré sa veľmi radi podelia s nami divákmi. Veď všetci sme ľudia, a všetci robíme chyby.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť