Brit má doma okrem šiestich detí aj 81 zvierat. Medzi nimi sú aj pytóny, tarantuly a skunk

Zvieratá majú podľa neho silný terapeutický účinok.

Zdroj: Shutterstock

Mnohí z nás majú doma domáce zvieratká, ktoré nadovšetko zbožňujú a berú ich už za členov domácnosti. No málokto ich má v takom množstve ako Brit, o ktorom píše portál Metro. Doma chová netradičný počet zvierat. Má ich cez osemdesiat!

Niektoré s nimi zdieľajú aj dom

Scott Gavin si okrem šiestich detí so svojou manželkou zaobstaral aj mini zoo, a to u seba doma na záhrade. Osemčlenná rodina sa tak delí o svoj domov s 81 exotickými zvieratami. Sú medzi nimi napríklad hady, tarantuly, sovy, surikaty a pochváliť sa môžu dokonca aj albínskym skunkom.

35-ročný Scott Gavin postavil pre svoje zvieratá päť vonkajších ohrád, zatiaľ čo tri barmské pytóny zdieľajú izbu s jeho dvanásťročným synom Robertom.

View this post on Instagram

Made the @metro.co.uk today

A post shared by Scott Gavin (@partycentralentertainments) on

Nebojí sa, žeby im hady ublížili

Rodina žije v päťizbovom dome v anglickom meste Kirkby s exotickými zvieratami. Starostlivosť o ne sa mesačne vyšplhá až na 400 libier (cca 446 eur).

Otec šiestich detí trvá na tom, že považuje za absolútne bezpečné nechať obrovské hady voľne sa pohybovať po záhrade, zatiaľ čo sa tam jeho deti hrajú. Avšak iba v prípade, že je tam prítomný aj on. Nikdy ich nenecháva osamote. Vlastní spolu 14 hadov, medzi ne patria napríklad pytóny, užovky či kobra.

Puto medzi autistickým synom a skunkom

Scottovu lásku k zvieratkám zdedili aj jeho deti, najmä autistický synček Robert, ktorý nachádza útechu vo svojom miláčikovi, skunkovi Rosie. Upokojí sa, keď je pri ňom, a pozerajú sa spolu na televíziu. Toto priateľstvo sa rodičom postaralo aj o dojímavý okamih, keď Robert vo svojich piatich rokoch prvýkrát prehovoril. Bola to veta týkajúca sa skunka.

View this post on Instagram

This girls amazing Rosie the #skunk #skunkkit #skunksofinstagram

A post shared by Scott Gavin (@partycentralentertainments) on

Scott vidí vo zvieratách veľký terapeutický účinok, či už pri kontakte s postihnutnými deťmi, alebo starými ľuďmi, ktorí ich zoo taktiež pravidelne navštevujú. Okrem Roberta trpí vrodeným defektom aj ich 21-mesačná dcérka Megan, ktorá má Downov syndróm. Tá zase miluje hadov a nebojí sa ich, ani napriek ich veľkosti.

Zoo ich živí

Mnohopočetná rodinka pred pár rokmi vyhrala v televíznej šou 26 000 libier (cca 29 000 eur) a peniaze použila na to, aby svoj príbytok premenila na mini zoo. Zvieratká ich odvtedy v podstate živia a Scott hovorí, že príjmy z návštevnosti ich domácej zoo im platia všetky účty.

Okrem prijímania klasických návštevníkov ich zoo organizuje aj párty, oslavy, krstiny, obchodné stretnutia či svadby. Na ich stránke sa uvádza, že spolupracujú aj so školami či väznicami. Hrdý šesťnásobný otecko kedysi pracoval ako elektrikár, no z práce musel kvôli postihnutiu svojho syna odísť.

View this post on Instagram

How cute

A post shared by Scott Gavin (@partycentralentertainments) on

View this post on Instagram

My meggy is a natural. @zebedee_management

A post shared by Scott Gavin (@partycentralentertainments) on

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Drsné a cynické komiksy, ktoré dostanú všetkých milovníkov čierneho humoru (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME