Brit v novinách objasnil, aké problematické je ranné milovanie pre milovníkov čaju

„Každé ráno prinesiem svojej manželke do postele čaj. Ona má rada svoj rituál…“

Zdroj: Joanna Kosinska / Unsplash

V populárnych britských novinách Sunday Times sa tento týždeň objavila skutočne bizarná sťažnosť. Neznámy Brit v nej jasne načrtáva, aké problematické je v tejto čajovej krajine oddávať sa ráno milostným radovánkam so svojou polovičkou a ešte si to aj patrične užiť. A nech už to znie akokoľvek absurdne, naozaj to stojí za prečítanie.

Posteľným intímnostiam v ranných hodinách môže stáť v ceste čokoľvek. Smradľavý dych, ktorý by porazil aj koňa, predstava šéfa, ktorý nemilosrdne zazerá na hodinky a čaká, kedy sa konečne dovalíš, aby ťa mohol opäť raz sprdnúť za neskorý príchod… naozaj čokoľvek. No že by to mohol byť práve čaj?

Fotografiu zaujímavého odseku z novín na svojom Twitteri uverejnila redaktorka Rachel Johnson s popisom „typické britské problémy so sexom“. Ako sme už načrtli, Brit v nich opisuje rannú rutinu po boku svojej polovičky, ktorá miluje svoju šálku čaju viac než čokoľvek iné a rozhodne nechce riskovať, že jej toto horúce potešenie vychladne. A to ani za cenu, že bude musieť potreby svojho partnera na pár chvíľ odsunúť na vedľajšiu koľaj.

„Každé ráno prinesiem svojej manželke do postele čaj. Ona má rada svoj rituál, ja som rád jeho súčasťou tiež. Avšak, niekedy by som ju ráno veľmi rád pomiloval (po tom, čo jej donesiem čaj), no ona ma stopne, pretože chce dopiť svoj čaj predtým, ako vychladne. Pre mňa to zabije celú atmosféru. Som si istý, že náš milostný život by bol omnoho vášnivejší, keby si nerobila túto drobnú čajovú prestávku.“

Ľudia na internete sa na typickom britskom probléme schuti pobavili, dôkazom čoho sú aj ich vtipné reakcie. „U niekoho sa 50 Shades of Grey mení na 50 Shades of Earl Grey,“ napísal pod príspevok jeden z užívateľov. „Kúp jej menšiu šálku a je po probléme,“ poradil zase ďalší.

„Ja ti urobím čaj a ty na oplátku urobíš mňa – takto to ale nefunguje, kamoško,“ dodala na záver nahnevaná slečna, ktorá s čaju chtivou manželkou sympatizovala viac, akoby sa patrilo.

Joanna Kosinska / Unsplash (https://unsplash.com/photos/9WNi3OTzqtI)

Zdroj: Rachel Johnson / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mamička dostala kvôli nedorozumeniu s cukrárňou tortu s motívom marihuany


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME