Brit získal ocenenie za najlepší mullet na svete

Veľká česť pre Spojené kráľovstvo!

Zdroj: profimedia

Mullet – účes „vpredu biznis, vzadu párty“ je fenomén, ktorý ľudstvo nikdy neprestane baviť. Tento strih si spájame hlavne s rockermi, športovcami a ďalšími frajermi, ktorí boli ideálom mužnosti v 80. a 90. rokoch.

Nie je prekvapením, že drsná Austrália sa stala organizátorom každoročného podujatia Mulletfest. Ako píše Mirror, festival sa koná v meste Kurri Kurri a je to tá najprestížnejšia akcia pre všetkých milovníkov smelého účesu. V niekoľkých kategóriách súťažila osmička účastníkov, ktorých hodnotila porota.

Víťazom titulu najlepší mullet na svete sa nakoniec stal Rob Ayton, ktorý je hrdým majiteľom mulletu už tri roky. Kým pôvodne išlo len o žart, neskôr Rob účesu úplne podľahol a teraz ho považuje za súčasť svojej identity.

profimedia

To, že sa tridsaťjedenročný Brit ocitol na súťaži, považuje čiastočne za náhodu. K protinožcom pôvodne vycestoval kvôli skateboardovej súťaži a na Mulletfeste sa zastavil počas svojej cesty domov. Zhodou okolností to bola práve Austrália, kde pred tromi rokmi Rob spravil veľké rozhodnutie a začal si pestovať mullet.

profimedia

Rob potvrdzuje, že mullet je skutočne len pre silné osobnosti, ktoré si vytrvalo dokážu ísť za svojím cieľom bez ohľadu na prekážky. Pestovanie mulletu si podľa jeho slov vyžaduje „čas, trpezlivosť a schopnosť zniesť sakra veľa negatívnej spätnej väzby.“

Chlapík si za svoj mullet vyslúžil veľmi veľa „nepublikovateľných“ komentárov, z ktorých ten najmiernejší prirovnal Robov výzor k pornohercovi z 80. rokov. Mullet mu, našťastie, nerobí problém pri hľadaní práce a momentálne sa Rob venuje grafickému dizajnu podkladov pre poľnohospodárskeho dodávateľa.

profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bublinkový palác, najdrahšia európska nehnuteľnosť, je na predaj

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME