Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Britka vyhrala v lotérii rozprávkové peniaze. Okamžite dala výpoveď v práci a stala sa profesionálnou lovkyňou duchov

40-ročná Laura si vybrala skutočne netradičnú profesiu.


Čo by si robil, ak by si vyhral v lotérii? Mnohí by iste dali zbohom svojej práci a začali by si užívať či cestovať po svete. 40-ročná Laura Hoyle sa však rozhodla vydať trochu netradičnou cestou.

Ako píše portál LADbible, Laura a jej partner Kirk Stevens trafili lotériu, ktorá im zabezpečila, že budú dostávať mesačne 10-tisíc libier (viac ako 11-tisíc eur) po dobu tridsiatich rokov. Paráda, nie? To isté si povedala aj Laura a obratom dala výpoveď a začala sa venovať skúmaniu paranormálnych javov.

Profimedia

Presne tak, Laura sa rozhodla stať profesionálnou lovkyňou duchov. Ako uviedla, bez peňazí, ktoré vyhrala, by sa tejto oblasti venovať nemohla. Svoje vyšetrovania paranormálnych fenoménov nakrúca na videá a zverejňuje na YouTube. V tom jej pomáha aj Kirk.

„V strihu sa stále viac a viac zlepšujem,“ povedala. „Minulý mesiac hlasoval jeden YouTuber, ktorý sa venuje lovu duchov, za naše video, ktoré sa stalo jeho videom týždňa. Je to, akoby som dostávala peniaze nasledujúcich tridsať rokov za strihanie videí.“

Konečne sa nemusia stresovať ohľadom financií

Práve ich finančná nezávislosť im umožňuje, aby navštívili mnohé miesta a budovy, v ktorých údajne straší. Od fanúšikov už vraj dostali viacero tipov a nemôžu sa dočkať, kedy ich preskúmajú. „Ohľadom všetkého som teraz veľmi pokojná… Tento mesiac sa sťahujeme do nového domu a je to úplne bez stresu, keďže už nepracujem,“ podotkla Laura.

Profimedia

Za zmienku však stojí, že spočiatku si Laura a Kirk vôbec neuvedomili, aké veľké šťastie mali. Keď Laura zotrela osudový tiket, zdalo sa jej, že vyhrala len 5 libier (asi 5,84 eura).

Až keď jej zavolali pracovníci z The National Lottery, uvedomila si, že vyhrala. Ako dodala, spočiatku tomu nedokázala ani uveriť a myslela si, že ide o nejaký vtip. Napokon sa to ale potvrdilo. Laura teda mohla opustiť prácu a spolu s Kirkom sa začala venovať tomu, čo ju skutočne baví.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.