Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Britka vyhrala v lotérii rozprávkové peniaze. Okamžite dala výpoveď v práci a stala sa profesionálnou lovkyňou duchov

40-ročná Laura si vybrala skutočne netradičnú profesiu.


Čo by si robil, ak by si vyhral v lotérii? Mnohí by iste dali zbohom svojej práci a začali by si užívať či cestovať po svete. 40-ročná Laura Hoyle sa však rozhodla vydať trochu netradičnou cestou.

Ako píše portál LADbible, Laura a jej partner Kirk Stevens trafili lotériu, ktorá im zabezpečila, že budú dostávať mesačne 10-tisíc libier (viac ako 11-tisíc eur) po dobu tridsiatich rokov. Paráda, nie? To isté si povedala aj Laura a obratom dala výpoveď a začala sa venovať skúmaniu paranormálnych javov.

Profimedia

Presne tak, Laura sa rozhodla stať profesionálnou lovkyňou duchov. Ako uviedla, bez peňazí, ktoré vyhrala, by sa tejto oblasti venovať nemohla. Svoje vyšetrovania paranormálnych fenoménov nakrúca na videá a zverejňuje na YouTube. V tom jej pomáha aj Kirk.

„V strihu sa stále viac a viac zlepšujem,“ povedala. „Minulý mesiac hlasoval jeden YouTuber, ktorý sa venuje lovu duchov, za naše video, ktoré sa stalo jeho videom týždňa. Je to, akoby som dostávala peniaze nasledujúcich tridsať rokov za strihanie videí.“

Konečne sa nemusia stresovať ohľadom financií

Práve ich finančná nezávislosť im umožňuje, aby navštívili mnohé miesta a budovy, v ktorých údajne straší. Od fanúšikov už vraj dostali viacero tipov a nemôžu sa dočkať, kedy ich preskúmajú. „Ohľadom všetkého som teraz veľmi pokojná… Tento mesiac sa sťahujeme do nového domu a je to úplne bez stresu, keďže už nepracujem,“ podotkla Laura.

Profimedia

Za zmienku však stojí, že spočiatku si Laura a Kirk vôbec neuvedomili, aké veľké šťastie mali. Keď Laura zotrela osudový tiket, zdalo sa jej, že vyhrala len 5 libier (asi 5,84 eura).

Až keď jej zavolali pracovníci z The National Lottery, uvedomila si, že vyhrala. Ako dodala, spočiatku tomu nedokázala ani uveriť a myslela si, že ide o nejaký vtip. Napokon sa to ale potvrdilo. Laura teda mohla opustiť prácu a spolu s Kirkom sa začala venovať tomu, čo ju skutočne baví.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť