Britney Spears v roli maliarky: Jej obraz sa vydražil za $10 000

No predpokladáme, že ten kupca bol slepý.

Časy najväčšej slávy tejto hviezdičky 90-tych rokov sú už dávno preč. Či už za ne považuješ tie, kedy jej single hral celý svet alebo tie, kedy vyzerala ako basista s vyholenou hlavou, necháme na teba. No každopádne treba uznať, že v poslednej dobe sa veľmi snaží a ešte lepšie vyzerá. Najnovšie to ale vyzerá, že chce v sebe objavovať aj iné skryté vlohy, než len tie spevácke.

V posledných dňoch totiž zaujala svet videom, v ktorom maľuje na plátno. Spevácka hviezdička tu stojí doslova v ikonickej záhrade ako stvorenej pre impresionistických maliarov vystrihnutej z dobového filmu. V romantickom sexy oblečení, ktoré jej podstatne zvýrazňuje nemenované partie, zasneno hľadí na plátno a predvádza ladné pohyby štetcom. Po týchto vyšperkovaných detailoch ako stvorených na maľovanie by si preto čakal iný pohľad, aký sa nám naskytne po odokrytí tajomstva jej obrazu. Vyskočia tam na nás totiž infantilné kvetinky, ktoré asi odkukala z výstavky obrázkov v nejakej škôlke.

Dobre, moderný Claude Monet z nej asi nebude, ale aby sme ju toľko nekritizovali, tak treba uznať, že tento výjav namaľovala kvôli dobrej veci. Dražil sa totiž v aukcii Vegas Cares Lifestyles a suma, za ktorú bol obraz vydražený putovala na pomoc obetiam streľby, ktorá sa odohrala minulý mesiac v Las Vegas. Reakcie ľudí boli samozrejme väčšinou posmešné a suma zaplatená za obraz nepochopená. No aj keby za tú sumu vydražila prázdny papier, treba si uvedomiť, kam tie peniaze smerovali.

Britney sa vyjadrila, že kvety na jej obraze majú predstavovať nový začiatok a nesie sa v duchu, že sa neustále posúvame vpred. Majiteľom obrazu sa stal Robin Leach, anglický spisovateľ a zabávač. Dobre, uznávame, obraz je milý a gesto obdivuhodné. Ale nech už radšej nemaľuje.

Titulná fotka: britneyspears / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 krutých komiksov zo života, ktoré ťa rozosmejú (cez slzy)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME