Britská agentúra hľadá troch dobrovoľníkov, ktorí sa stanú na mesiac vegánmi. Ponúka im štedrú odmenu

Bude sa vyberať spomedzi poctivých mäsožravcov.

Zdroj: Shutterstock

Mnohí milovníci mäsa sa čudujú vegánom, ako tak môžu žiť, a zadúšajú sa, že by to nikdy dobrovoľne nepodstúpili. Otázkou je, či by im nedopomohla správna motivácia, ktorou môže byť aj finančná odmena. Takúto príležitosť dostanú traja mäsožraví Briti, ktorí si čoskoro budú môcť vyskúšať svoju vôľu a dostať za to aj pekne zaplatené. Informuje o tom portál Unilad.

Shutterstock

Všetko im preplatia

Britská výskumná agentúra VeganLiftz v inzeráte ponúka trom dobrovoľníkom 2 000 libier (približne 2220 eur) za to, že na mesiac prejdú na výlučne rastlinnú stravu. Každý z troch úspešných uchádzačov dostane vegánsky jedálniček, podľa ktorého sa bude stravovať. Taktiež bude musieť podstúpiť zdravotnú prehliadku, a to pred diétou a po nej, aby sa evidovala zmena a vplyv stravovania na jeho zdravie.

Je to skvelá cesta pre tých, ktorí nad podobnou radikálnou zmenou uvažovali, pretože za stravu neminú ani jeden cent, keďže všetko financuje spoločnosť.

Popíšu aj nevýhody

Cieľom spoločnosti je vzdelávať ľudí o výhodách zmeny stravovania na alternatívy šetrnejšie k životnému prostrediu. Ako súčasť ich poslania sa snažia dokázať skutočné vplyvy vegánskej stravy na zdravie človeka.

Spoločnosť po experimente vytvorí online prípadové štúdie, ktoré preukážu, ako prechod na vegánsku stravu môže ovplyvniť zdravie a kondíciu. Podľa ich slov tam popíšu aj akékoľvek nevýhody, ktoré z takejto radikálnej zmeny stravy vyplývajú.

Shutterstock

Musia byť zdraví

Experimentu sa môžu zúčastniť iba ľudia, ktorí mali stravu bohatú na mäso aspoň posledný rok, aby boli výsledky skutočne relevantné. Okrem toho uchádzači musia byť zdraví a ich vek by sa mal pohybovať v rozmedzí 18 až 60 rokov.

Dobrovoľníci budú vybratí spomedzi piatich britských miest, ktoré zaznamenali najvyššiu spotrebu mäsa, a to sú Newcastle, Glasgow, Birmingham, Liverpool a Londýn. Výberové konanie potrvá do konca augusta.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 situácií, ktoré dôverne pozná každý, kto bol kedy zaľúbený


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME