Britská firma dáva svojim zamestnancom dni voľna na nezvyčajnú aktivitu

Tak takéto voľno by prijali mnohí z nás.

Zatiaľ čo iné firmy dávajú ľuďom možnosť mať extra dni dovolenky naviac, táto firma so svojím výnimočným voľnom medzi ostatnými vyniká. Britská firma nazvala tieto dni voľnom pre sebalásku. Zamestnanci počas nich môžu totiž masturbovať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/CIphqnhK1Q760)

LELO UK je prvá firma, ktorá svojim zamestnancom dáva dni voľna, počas ktorých sa môžu venovať sami sebe. Tieto dni nazvali “self-love-days“. Pre bežného človeka môže byť zlatým privilégiom dať si home office, no títo zamestnanci dostali ku dňom dovolenky navyše aj dni, kedy sa môžu oddávať sebaláske.

Firma verí, že tieto dni pomôžu jej zamestnancom pri redukovaní stresu, zvýšení produktivity, a tiež, že budú šťastnejší. Je dosť možné, že dni voľna sú ovplyvnené aj tým, že firma sa zaoberá erotickými pomôckami.

Ešte pred zavedením týchto dní voľna pre svojich zamestnancov, spravila firma prieskum na 2 000 účastníkoch. Podľa zistení, 78% účastníkov verí, že orgazmus ich robí šťastnejšími. Ďalších 66% uviedlo, že sú viac produktívni po orgazme, pričom 40% verí, že môžu profitovať z účinkov orgazmu, zvyšujúcich produktivitu, ešte nasledujúcich päť dní.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/CIphqnhK1Q760)

„Byť sexuálne uspokojený je niečo, čo my v LELO UK vnímame ako základné ľudské právo a je to úplne zadarmo! Vďaka tomuto výskumu sme radi, že predstavíme novú iniciatívu, v rámci ktorej ponúkame našim zamestnancom v Spojenom kráľovstve príležitosť, aby mohli zotrvať až štyri dni v roku na dovolenke “sebalásky“. Veríme, že toto voľno využijú čo najlepšie a na druhý deň prídu šťastní a produktívni vďaka láske, ktorá sa im dostala,“ uviedla pre web Mirror Rachael Nsofor, hovorkyňa firmy.

Zdroj: mirror.co.uk
Titulná fotka: unsplash.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 faktov zo zákulisia slávnych filmov, o ktorých si ani len netušil


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME