Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Pamätáš, ako si si pred istým časom odprisahal, že počas tých dlhých týždňov strávených v karanténe urobíš niečo zmysluplné? A ako si sa dušoval, že keď si už nútený ostať zatvorený doma, tak sa „dokopeš“ k štúdiu cudzieho jazyka, pilatesu či hre na gitare? A čo si z toho splnil?

Fotografie zo známych albumov inak

Môžeš sa hanbiť, pretože aj starčekovia z jedného domova dôchodcov vo Veľkej Británii toho spravili viac ako ty. Babičky a deduškovia z mesta Edgware neďaleko Londýna sa rozhodli nafotiť titulné fotografie hudobných albumov s vlastnou podobizňou. 

Následne ich Robert Speker, koordinátor voľnočasových aktivít v spomínanom domove dôchodcov, zverejnil na svojom twitteri a babičky a deduškovia si momentálne so svojimi umeleckými výtvormi užívajú internetovú slávu po celom svete.  

Dôchodcovia ako známe hudobné hviezdy

Do tohto zaujímavého projektu sa zapojili až 12 dôchodcovia. Albumy, ktoré mali napodobniť, im vyberal Robert, a to predovšetkým na základe podobnosti ich vzhľadu. Z 93-ročnej pani Very je anglická speváčka Adele a ťažko povedať, kto na fotografii vyzerá lepšie.

Z jemnej pani Toby sa v čiernej koženej bunde stal drsný Michael Jackson z kultového albumu Bad. Z pani Romy sa na chvíľu stal legendárny David Bowie. No zahanbiť sa nenechali ani ich ošetrovateľky a zdravotné sestry, ktoré napodobnili album od skupiny Queen 


Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť