Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Brutálna poprava v Senici. Vychovávateľku Janku chladnokrvne zavraždil exmanžel priamo na ulici

Vražde predchádzali desivé odkazy.


V posledných dňoch sa stalo viac než dosť tragédií, no vyzerá to tak, že táto šnúra nekončí. Ďalším brutálnym činom v tejto sérii je poprava 52-ročnej ženy v Senici. Čo je ešte smutnejšie, vrahom mal byť jej bývalý manžel. Ako informuje portál Topky, ten na ňu vytiahol zbraň a zastrelil ju.

Celý incident sa mal stať na Ulici V. Paulínyho-Tótha v Senici. Obeťou je 52-ročná vychovávateľka Jana, ktorá šla domov z práce, keď ju napadol jej bývalý manžel, 51-ročný Pavol. Údajne na ňu vytiahol zbraň a niekoľkokrát ju zasiahol, následne utiekol.

Polícia ho začala ihneď hľadať a po polhodine ho našla pri obchodom dome pri židovskom cintoríne, kde spáchal samovraždu. Na miesto tragédie sa rýchlo dostavila zdravotná služba, avšak žene už pomôcť nedokázala. Lekár skonštatoval smrť.

Mali spolu deti

Jana mala s bývalým manželom dve dcéry, pričom na ne údajne zostala už len ich babka. Podľa vyjadrení okolia bola obľúbenou vychovávateľkou.

„Ona bola top vychovávateľka, toto si nezaslúžila. Bývalý manžel na ňu žiarlil. Prenasledoval ju,“ napísal jeden z komentujúcich na sociálnej sieti. Ďalší komentár zas hovorí o tom, že jej manžel bol vraj psychopat, ktorý obral deti o matku.

brutálny útok medveďa

Mohlo by ťa zaujímať:

Ťahal ju až 20 metrov ako korisť. Takto vyzeral brutálny útok medveďa v Nízkych Tatrách

Desivé odkazy

Pavlov sused tvrdil, že deň predtým bol ešte úplne v pohode, zostal prekvapený z toho, čo sa stalo. Janin bývalý manžel na Facebooku uverejnil ešte pred incidentom viaceré citáty, ktoré vzhľadom na to, čo sa stalo, dávajú zmysel a pôsobia dosť desivo.

„Raz príde čas, keď niektorí ľudia budú ľutovať, že sa k tebe správali zle,” stojí v jednom z nich. „Keď niekomu zničíš život klamstvami, ber to ako pôžičku, vráti sa ti to aj s úrokmi,” píše sa v ďalšom.

Prípad vyšetruje polícia. „Polícia po nahlásení udalosti vyslala na miesto všetky dostupné hliadky, ktoré miesto činu uzavreli a zároveň začali pátranie po horúcej stope, po podozrivom 51 ročnom mužovi. Ten sa nakoniec našiel v miestnom parku v meste Senica bez známok života. Na miesto činu polícia prizvala aj obhliadajúceho lekára a expertov z KEÚ Bratislava, ktorí sa vyjadria k presným príčinám úmrtí,” uviedla trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.