Budapešť aj v roku 2019 privíta medzinárodný herný turnaj V4 Future Sports Festival

Jedinečné podujatie pre hráčov z krajín Vyšehradskej štvorky ponúka fantastický prizepool 350 000€.

Zdroj: V4 Future Sports Festival

V4 Future Sports Festival má za sebou len jeden ročník, ale jeho názov rezonuje medzi všetkými fanúšikmi ešportov v strednej Európe. Maďarské podujatie venované hráčom a tímom prevažne z krajín V4 otvára opätovne svoje brány už 21. – 22. septembra 2019.

Na dvojdňovom evente, ktorý sa uskutoční v Budapeštianskej Hungexpo, si hráči zmerajú sily v dvoch hlavných turnajoch – Counter-Strike: Global Offensive a Fortnite. Doprevádzať ich budú vedľajšie súťaže v tituloch Tekken 7, Gran Turismo, NBA 2k a FIFA. Každého poteší fakt, že vstup na medzinárodný festival ešportov je pre divákov voľný.

V4 Future Sports Festival

Zvykli sme si, že veľké turnaje v Counter Strike: Global Offensive ponúkajú hráčom lákavý prizepool, a inak to nebude ani tu – súťažiaci zabojujú až o 300 000€. Predvedú sa štyri pozvané tímy – Mousesports, Virtus Pro, Ninjas in Pyjamas, Made in Brazil; a štyri tímy, ktoré sa z národných kvalifikácií prebojovali na hlavný turnaj – Tricked, EZ4ME, Gamerzone.gg, Adwokacik. Hlavný súboj najlepších európskych tímov o prvú cenu 150 000€ prebehne v nedeľu 22. septembra.

Druhým hlavným pilierom podujatia je turnaj v hre Fortnite, ktorá zažíva svoju premiéru na maďarskej scéne. Dvojice zo Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska si zmerajú svoje sily v tomto battle royale hite a rozdelia si medzi sebou prizepool 30 000€.

V4 Future Sports Festival
V4 Future Sports Festival
V4 Future Sports Festival

V4 Future Sports Festival, samozrejme, nie je len o turnajoch a tešiť sa môžeme na bohatý sprievodný program. Dva dni budú skutočne nabité hrami, zábavou a súťažami. Chýbať nesmú free-to-play zóny a horúce technologické novinky od prestížnych vystavovateľov, šialená súťaž v Fortnite dance emotes, skvelé pochúťky z krajín Vyšehradskej štvorky či ukážka techniky maďarskej armády – toto všetko ponúka V4 Festival svojim návštevníkom úplne zadarmo.

Pútavým programom nabitá akcia zaujme nielen fanúšikov hier a elektronického športu. V4 Future Sports Festival sa uskutoční už 21. – 22. septembra v Budapešti. Aj keď si to mnohí Slováci neuvedomujú, krásne hlavné mesto Maďarska je oveľa bližšie, než by sa zdalo a určite stojí za návštevu. Podujatie, ktoré posilňuje spoluprácu s našimi najbližšími susedmi, si zaslúži podporu. Viac informácií nájdete na webe V4.

V4 Future Sports Festival

Zdroj: Tlačová správa

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 vecí, ktoré po tridsaťpäťke začne robiť každá žena


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME