Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila
PR článok v spolupráci s Kajotwin

Bude mať Patrik „Rytmus“ Vrbovský zápas v MMA? O rapera je obrovský záujem, poznáme detaily

Kto bude jeho ďalším súperom?


Čoraz viac známych tvárí nachádza odvahu postaviť sa profesionálnym športovcom v bojovom ringu. Súboje v takzvanej klietke počas veľkolepých večerov prilákajú tisíce ľudí, ktorí si užijú okrem známych mien zo sveta MMA aj tých z hudobnej scény.

Medzi najzvučnejšie mená patrí určite Patrik „Rytmus“ Vrbovský“. Do ringu sa postavil už po tretíkrát, a to počas podujatia FIGHT NIGHT CHALLENGE 4, ktoré sa konalo v Trnave. Organizátori a partneri podujatia vedia, že nie je dôležité, koho ruka bude víťazne zdvihnutá na konci zápasu, ale to, aby sa prišlo pozrieť a zabaviť čo najviac ľudí. Dôkazom bol aj zápas Rytmusa s Petrem „Monster“ Knížem, po ktorom ako porazený odchádzal práve známy raper.

Fight Night Challenge, Kajotwin, Rytmus, Patrik Vrbovský
Fight Night Challenge/Kajotwin
najlepšie platení športovci, Michael Jordan

Mohlo by ťa zaujímať:

Vo svete športu sa točia veľké peniaze. Toto sú najlepšie zarábajúci športovci všetkých čias

„Rytmus má dobre našliapnuté ako MMA bojovník, ktorý má pred sebou ešte dlhú a kľukatú cestu. K športu však patria ako výhry, tak aj prehry. My za nové online kasíno KAJOTWIN budeme podporovať Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a tešíme sa na jeho ďalšie úspechy, ktoré určite prídu,“ vysvetlil zástupca nového slovenského kasína s licenciou Kajotwin.

V rámci spolupráce Rytmus venoval pre svojho nového partnera KAJOTWIN až 277 vstupeniek na jeho koncert Kontrafakt, ktorý sa uskutoční 23. septembra v pražskej O2 aréne. Súťažiť o tieto lístky, ktoré sú už teraz takmer vypredané, je možné práve na www.kajotwin.sk.

Výsledky z podujatia FIGHT NIGHT CHALLENGE 4 nájdete na tomto odkaze.

Fight Night Challenge, Kajotwin, Rytmus, Patrik Vrbovský
Fight Night Challenge/Kajotwin

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje