Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Bude novým Jamesom Bondom agentka 007 z Nie je čas zomrieť? Herečka má na to jasnú odpoveď

Lashana Lynch sa vyjadrila k tomu, či vystrieda Daniela Craiga v úlohe agenta 007.


Kto bude novým Jamesom Bondom? Po tom, čo sa s rolou rozlúčil Daniel Craig v bondovke Nie je čas zomrieť, je táto otázka viac než aktuálna. Odpoveď na ňu však nepoznáme, keďže štúdio stále hľadá vhodného kandidáta. Ako pripomína aj portál Screen Rant, v kuloároch sa istý čas zmieňovala možnosť, že by agenta 007 mohla stvárniť žena.

To, napokon, naznačila aj snímka Nie je čas zomrieť. V nej sme sa zoznámili s agentkou Nomi v podaní Lashany Lynch, ktorá po Bondovom odchode obdržala jeho označenie 007.

Znamená to, že Lynch sa naozaj stane novým Bondom? Herečka túto otázku dostala a vyjadrila sa pomerne jasne. „Myslíte si, že to ľudia naozaj chcú? Myslíte, že sú na to pripravení?“ položila rečnícku otázku. „Mala som zmluvu len na jeden film. Ten som urobila a netuším vôbec nič o tom ďalšom. Nikto so mnou o ňom nehovoril. Takže je to v rukách ľudí, ktorí majú sériu pod palcom.“

Možnosť, že by Bonda vo filme nahradila ženská agentka, pred nejakým časom odmietla aj producentka Barbara Broccoli. Tá zdôraznila, že Bond je mužský hrdina a tak to aj zostane. „Nemáme záujem meniť mužské postavy na ženské,“ dodala. „Radšej vytvorme viac zaujímavých ženských postáv a vytvorme taký príbeh, aby v ňom mali podstatné úlohy.“

filmy, James Bond, Lashana Lynch, bondovka, herec, herečka
MovieStillsDB / Universal Pictures

Kto si ale Bonda zahrá, to stále netušíme. Pre tvorcov bude zároveň dosť náročné nadviazať na záver filmu Nie je čas zomrieť. Ten bol jednoznačný a osud Bonda sa v ňom spečatil. Je však jasné, že producenti majú záujem točiť ďalšie filmy. Nám ostáva len čakať, kým sa s konečnou platnosťou nedozvieme meno nástupcu Daniela Craiga.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.