Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 12.7.2024
sk
Nina
cz
Bořek

Bývalá slovenská misska mala vážnu nehodu. Na mieste musel zasahovať aj záchranársky vrtuľník

Polícia prípad vyšetruje.


Víkend skončil pre dve posádky áut hrôzostrašne. Ako informuje Markíza, bývalá slovenská misska mala vážnu nehodu, zranili sa až štyri osoby a na mieste musel zasahovať aj záchranársky vrtuľník.

Nehoda sa stala na Záhorí, presnejšie na ceste II/590 v smere z Malaciek do obce Studienka. Zrazili sa tam dve autá, no osoby utrpeli, našťastie, iba ľahké zranenia. Medzi účastníkmi nehody bola aj bývalá misska Magda Šebestová.

Prípad rieši polícia

K prípadu sa vyjadrila aj polícia. „Jedna zo zranených osôb, 82-ročná spolujazdkyňa vodiča, bola privolaným vrtuľníkom prevezená do jednej z nemocníc na ošetrenie,“ informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Dodal, že obaja vodiči, 40-ročná žena a 78-ročný muž, boli podrobení dychovým skúškam, avšak výsledky boli negatívne, alkohol nebol prítomný.

Ako sa ukázalo, tak 40-ročnou vodičkou bola práve Magdaléna Šebestová. Na základe doposiaľ dostupných informácií naznačuje všetko tomu, že prednosť nedal práve senior. Prípad vyšetruje polícia.

Prihovorila sa fanúšikom

Bývalá misska sa deň po nehode prihovorila svojim fanúšikom na Instagrame. „Nie je to síce zobudenie niekde na dovolenke, ale je to jedno z najkrajších rán, aké som mala. To, že sme so sestrou živé, je len vďaka anjelovi, ktorý nad nami stál! Ďakujeme, tati,“ píše Magda.

Okrem iného zároveň aj poďakovala za veľa správ, v ktorých jej ľudia priali skoré vyzdravenie a vyzdvihla prácu pracovníkov z traumatológie na Kramároch, ktorým odkázala, že sú úžasní.

bývalá misska mala vážnu nehodu
Instagram/meggieseb

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.