Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš
Zdroj: ©Shutterstock

Bývalé nevesty sa podelili o momenty zo svojich svadieb, ktoré nešli práve podľa plánu

Aspoň budú mať čo rozprávať vnúčatám, nie?

Svadbu môžeš plánovať, ako dlho len chceš, nikto ti však nezaručí, že sa toho plánu bude držať. Tieto nevesty sa o tom presvedčili na vlastnej koži. Na sociálnej sieti Reddit sa nedávno podelili o tragikomické príhody zo svojich veľkých dní, s ktorými rozhodne nepočítali, a my sme zopár z nich povyberali do tohto článku. Poďme si ich teda prečítať.

1. Môj exmanžel a syn mali počas cesty na svadbu autonehodu. Našťastie sa im nič nestalo, ale rozhodne to bolo to posledné, čo som chcela počuť, zatiaľ čo mi kaderníčka dávala do vlasov sponku číslo 735.

2. Moja sestra si zabrala separátnu chatu, v ktorej sme s mužom plánovali stráviť svadobnú noc, lebo spať v hlavnej budove so zvyškom hostí bolo „pod jej úroveň“. Akoby to nestačilo, počas hostiny oznámila, že je tehotná. Už je to 12 rokov a môj manžel ju má kvôli tomu stále v zuboch.

3. Tesne pred obradom sme zistili, že nám veveričky začali žrať svadobnú tortu.

4. DJ počas obradu napísal mojej mame, že mu „do toho niečo prišlo“. Keď som sa to dozvedela, úplne som sa zložila, lebo som si myslela, že prídem o svoj prvý tanec. Dlho som sa naň pripravovala. Našťastie, jeden z manželových kamarátov bol tiež DJ, takže všetko nakoniec dobre dopadlo.

Bývalé nevesty sa podelili o momenty zo svojich svadieb, ktoré nešli práve podľa plánu
Shutterstock

5. Okrem torty sme mali na svadbe veľký stôl s rôznymi dezertmi vo forme švédskych stolov. Každý si mohol zobrať, čo chcel. Samozrejme, mala som na práci iné veci a ku koláčom som sa vôbec nedostala. Napokon ku mne prišla mama a spýtala sa ma, čo mi donesie. „Cheesecake,“ povedala som jej. Je to môj obľúbený zákusok a robil som si naň chuť celý večer.

Bola som smutná, keď mi mama oznámila, že cheesecake už nie je. Keď som sa v závere lúčila so sesternicou, všimla som si, že má v rukách kartónovú škatuľu s výslužkou. Spýtala som sa jej, čo si zobrala, tak ju otvorila a čo nevidím – štyri kúsky cheesecaku, ktorý sa ku mne nedostal. Poprosila som ju, či by mi jeden nenechala. „Nie,“ odvrkla. „Mala si byť rýchlejšia.“

Odporúčame prečítať:

Fotografie, ktoré zachytávajú, ako sa veci pod vplyvom času menia

6. Na mojej svadbe sa nikto neukázal. S manželom sme pozvali asi 50 ľudí a väčšina z nich potvrdila príchod, no keď prišiel deň D, okrem našej rodiny a troch priateľov nedorazil nikto. Najedli sa, počkali, kým rozkrojíme tortu, a potom odišli aj tí. Bolo mi do plaču.

7. Brala som sa len pár hodín po tom, čo som zistila, že ma snúbenec podvádza. Nevedela som, čo iné v tej chvíli robiť. Správnou odpoveďou bolo nebrať si takého kreténa, ale to mi vtedy očividne vôbec neprišlo na um.

8. Moja mama tesne pred svadbou spadla zo schodov a zlomila si nohu. Nechcela mi pokaziť deň, tak nešla do nemocnice. Nechala si to pre seba, celú noc prekrivkala v bolestiach a ja som si to v tom zhone vôbec nevšimla. Keď mi to neskôr povedala, cítila som sa ako príšerná dcéra. Žiadna udalosť nie je dôležitejšia ako jej zdravie.

Bývalé nevesty sa podelili o momenty zo svojich svadieb, ktoré nešli práve podľa plánu
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť