Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin
V spolupráci s Itafilm

Čakajú nás najlepšie akčné scény v celej sérii. Bad Boys: Na život a na smrť je podľa kritikov skvelou zábavou

Štvrtý diel známej série už beží v kinách.


Štvrtý diel obľúbenej akčnej série Bad Boys, tentokrát s podtitulom Na život a na smrť, vstupuje do kín práve v týchto dňoch. Režírovali ho autori trojky Adil El Arbi a Bilall Fallah. V hlavných úlohách sa, pravdaže, opäť predstavia Will Smith a Martin Lawrence. Ako snímka obstála u kritikov? Podarilo sa udržať vysokú úroveň trojky?

Z prvých ohlasov, ktoré zaplavili sociálne siete a rôzne portály, sa zdá, že áno. Väčšina kritikov sa zhoduje v tom, že Bad Boys: Na život a na smrť je opäť svižnou, štýlovou a zábavnou akčnou popcornovkou.

„Neuveriteľne zábavné,“ napísala Katie Smith-Wong.Bad Boys: Na život a na smrť doručí komédiu aj strhujúcu akciu. Smith a Lawrence nikdy neboli lepší.“

kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka, Bad Boys: Na život a na smrť, akčný film, komédia
MovieStillsDB / Sony Pictures Releasing / Itafilm

Jonathan Sim označil Bad Boys: Na život a na smrť za „výborný sequel, ktorý perfektne mieša nový štýl s klasickými Bayovými originálmi“. „Film ponúka presne to, čo by človek od Bad Boys čakal,“ zhrnula svoje dojmy Tessa Smith. „Otrepané a absurdné, ale celkom zábavné. Akčné sekvencie sú veľkou jazdou a najlepšie v celej sérii.“

Štýlová akčná jazda

Niektorí kritickejší recenzenti uviedli, že séria už v tejto fáze príliš veľa nových podnetov neponúka. Tí spokojnejší ale jedným dychom dodali, že im to vôbec nevadí.Bad Boys: Na život a na smrť je štýlovou, vtipnou a neuveriteľne zábavnou jazdou,“ napísal Shahbaz Siddiqui a pochválil akčné scény, ktoré sú podľa neho „najšialenejšie v celej sérii“.

Robert Daniels síce napísal, že štvorka možno trpí až na príliš veľkú preplácanosť, ale stále funguje veľmi dobre.Bad Boys: Na život a na smrť doručili presne to, čo sľúbili,“ napísal Chris Joyce. „Chaotickú a divokú akciu a parádnu komédiu.“ Dodal tiež, že snímka obsahuje aj jednu poriadne prekvapivú scénu.

Kritici tiež chválili herecké výkony Smitha a Lawrenca, ktorí medzi sebou stále majú dostatočnú chémiu. „Bez ohľadu na príbeh, film, samozrejme, ťaží z chémie medzi Smithom a Lawrencom,“ napísal Pete Hammond. „Tí ju udržali nažive po tri dekády a tu ju cítiť tiež.“

kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka, Bad Boys: Na život a na smrť, akčný film, komédia
MovieStillsDB / Sony Pictures Releasing / Itafilm

Na život a na smrť nie je len skvelý Bad Boys film, je to tiež prvotriedna akčná komédia,“ prezradil zase Bill Bria.

Ak by sme to mali nejako zhrnúť, tak sa zdá, že pokiaľ ťa bavili predchádzajúce diely, kráľovsky si užiješ aj štvorku. Šikovní režiséri totiž evidentne presne vedia, po čom fanúšikovia túžia, a opäť im to s prehľadom doručili. Na Bad Boys: Na život a na smrť si môžeš zájsť od 6. júna.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.