Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Carmen má frajera, Lupita je asexuálna. Aj takto funguje život siamských dvojičiek

Sestry prezradili plynutie ich ľúbostného života.


22-ročné sestry Lupita a Carmen Andrade sa narodili v Mexiku, no vyrástli v Spojených štátoch. Okrem rovnakých génov ich spája spoločné telo. Siamské dvojičky poodhalili zákulisie ich života v rozhovore pre Today.

Spojené, no iné

Sú zrastené v trupe, zdieľajú krvný obeh, panvu, pečeň i reprodukčný systém. Každá má dve ruky, spolu majú dve nohy. Každá ovláda jednu. Separačná operácia pre spoločné orgány nepripadá do úvahy, ani o nej neuvažovali. So svojím údelom sú zmierené, žijú spokojný a plnohodnotný život

 „Nie je to len dúha a slnko. Zažili sme veľa ťažkých výziev, ale máme skvelý život. Chodíme do kina, na koncerty, rady cestujeme,“ objasňuje Carmen.

Na väčšinu vecí majú rovnaký názor, podobný vkus i hobby, avšak čo sa týka vzťahov a randenia, ich filozofia sa rozchádza. Lupita je asexuálna, zatiaľ čo Carmen má priateľa.

Daniel, ktorého v roku 2020 stretla cez online zoznamku, jej učaroval tým, že ako jeden z mála sa nepýtal na status siamského dvojčaťa. Po obligátnych zoznamovacích správach sa stretli a ich počiatočné sympatie ďalej rozvíjali.

„Nikdy som sa nesnažila skrývať skutočnosť, že som siamské dvojča, čo znamenalo, že som dostávala veľa správ najmä od fetišistov.“

Každému napadá myšlienka ako…

Asi ťa sklameme, ale žiadna trojka sa nekoná. Pár nie je sexuálne aktívny, i keď s myšlienkami o spoločnom bývaní a manželstve intenzívne koketujú. Obaja milujú deti, no vlastné mať nemôžu. Sestry majú endometriózu a užívajú hormonálne blokátory menštruácie.

Našťastie, Lupita a Daniel spolu dobre vychádzajú a rozumejú si. Keď Carmen zaspí, vedú dlhé rozhovory. Zamilovaná sestra priznáva, že s Danielom by chcela tráviť viac času, preto sa so sestrou snažia hľadať kompromisy. Pri výbere aktivít, kam pôjdu na večeru, čo budú robiť, sa férovo striedajú. Carmen tak môže tráviť čas s láskou a Lupita si užívať svoje záľuby. Hoci asexuálna sestra si netúži založiť rodinu a usadiť sa, chce to dopriať svojej sestre.

„Som asexuálna, ale chcem, aby sa Carmen usadila. Viem, že je to pre ňu dôležité.“

Carmen študuje na vysokej škole za veterinárnu sestru, Lupita chce pracovať v rovnakom odbore ako technik. Sníva tiež o kariére spisovateľky komediálneho žánru. Obe rady športujú, po pandémii nabehli do obľúbenej posilňovne.

Nevadí im zdieľať outfit, štýl majú rovnaký

Hádky o tom, čo si ráno oblečú, riešiť nemusia. V móde majú rovnaké preferencie. Navyše, sused im odmalička šije a prispôsobuje odevy ich špecifickej postave.

Hoci sú dvojičky, ich tváre nie sú rovnaké a jedna je vyššia. Nosia rozdielne účesy, majú rôzne dioptrické okuliare. Lupita nosí piercing na boku nosa, druhá má prepichnuté septum.

Dievčatá sú už zvyknuté na bombardovanie otázkami o ich intímnom živote, chodení na záchod, spaní a podobných činnostiach. Vtedy odpovedajú, že nie sú len siamské dvojčatá, sú predovšetkým ľudia.

Cítia emócie tej druhej

Každá má vlastnú osobnosť. Aj keď sú spojené, majú individuálny systém prežívania, iné pocity, chute, nálady, preferencie. No keď je jedna nervózna alebo sa chystá plakať, druhá to hneď vycíti.

Ani po toľkých rokoch si nelezú na nervy. Na konci dňa sa každá venuje obľúbeným činnostiam. Jedna sa učí, druhá počúva hudbu, pozerá film alebo spí. Napriek nekonvenčnému životu sú šťastné. Detstvo mali radostné, odmalička majú rovnakú partiu kamarátov.

YouTube video

Aký je sex siamských dvojčiat?

Vzhľadom k tomu, že siamské dvojičky, ktoré sa dožili dospelosti, sú raritou, na túto otázku univerzálna odpoveď neexistuje. U každého je to iné. Relevantné štúdie o ich sexuálnom živote a fungovaní zatiaľ nemáme, ale existuje predpoklad, že prežívanie intímneho chvenia jedného ovplyvňuje aj druhého. Ľudia sú zvedaví a chcú odpovede na otázky: Ako prebieha sex? Zapájajú sa obaja? Ak je jeden vzrušený, cíti to aj druhý? A čo masturbácia? Ako prežívajú orgazmus?

Odpoveď je – nevieme. Zrastené dvojčatá neradi hovoria o týchto veciach. Jedným z dôvodov je aj to, že sexujú menej ako normálni ľudia. Buď preto, že nájsť niekoho, s kým by do toho išli, je ťažké, alebo jednoducho nemajú potrebu. V čase a priestore jednoliate dvojčatá vždy držia spolu, preto k blahému životu nepotrebujú ďalšiu osobu.

Na základe toho, čo je známe, nervy, svaly, hormóny a psychológia môžu byť faktormi, vďaka ktorým viaceré podnety cítia a prežívajú obaja. Ak majú spoločné genitálie, obe cítia dotyk a stimuláciu. To potvrdzuje aj unikátny prípad českých pygopagských dvojčiat spojených v krížovej oblasti a panvou. Nevšednú anatómiu ich pohlavných orgánov, sexuálne preferencie, verejný i súkromný život si môžeš prečítať v samostatnom článku.

siamské dvojčatá, zrastené dvojčatá, intímny život, Rosa a Josefa Blažekové

Mohlo by ťa zaujímať:

Komplikovaný intímny život siamských dvojčiat. Jedna má libido, druhá je frigidná

siamské dvojčatá, zrastené dvojčatá
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje