Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Čašníčka zavesila na internet bizarné video zákazníka. Dostala výpoveď

Virálne video ju pripravilo o prácu.


TikTok je dnes omnoho viac ako len sociálna sieť určená na zábavu. Má moc pripraviť ťa o prácu. Presne to sa stalo tejto mladej čašníčke, ktorá nerozvážne pridala bizarné video zákazníka. Ten sa prišiel k nim do reštaurácie naobedovať v spoločnosti nafukovacej atrapy ženy, ktoré sa zvyknú predávať v obchodoch pre dospelých. Keď sa video stalo virálom, žena dostala výpoveď.

„Nemala by som natáčať na TikTok v práci, ale toto si to vyžaduje,“ hovorí v krátkom videu, ktoré nazbieralo viac ako 2 milióny zobrazení. „Pracujem v peknej reštaurácii v meste Charlotte a chcem, aby ste videli, čo práve prešlo cez dvere,“ dodáva a zároveň ukazuje muža v ružovom tričku, ktorý sa nonšalantne napcháva vedľa svojej gumenej spoločníčky. Dokonca jej kúpil vlastný drink.

Nič nie je tak, ako sa zdá

Čašníčka vedela, že to môže dopadnúť všelijako, napriek tomu sa neovládla a o video sa podelila so zvyškom internetu. To sa vôbec nepáčilo jej zamestnávateľovi, ktorý ju obratom prepustil. „Vedela som, že sa stane jedna z dvoch vecí – buď video nebude mať žiadne zhliadnutia a ja budem v pohode, alebo vybuchne a dostanem padáka,“ povedala pre portál Charlotte Observer.

Hoci po svete chodia všakovakí čudáci, napokon vysvitlo, že muž s nafukovacou Ančou nebol jedným z nich. Teda nie tak celkom. Ako vysvetlil v komentároch, prehral hru a táto netradičná a ponižujúca večera mala byť jeho trestom. Na svoj profil @papichulo2613 na TikToku dokonca pridal video z pohľadu prvej osoby, z ktorého je zjavné, že mu to nebolo práve dvakrát príjemné.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.