Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav
Zdroj: ©Shutterstock

Časopis Time zverejnil zoznam najvplyvnejších ľudí sveta. Nechýba medzi nimi Zelenskyj či Putin

V zozname sa objavilo aj viacero ďalších umelcov či lídrov.

Časopis Time vydal svoj pravidelný zoznam najvplyvnejších ľudí na svete. Umiestnilo sa v ňom viacero umelcov, politikov, lídrov či aktivistov. Kto sa do zoznamu dostal tento rok? V kategórii umelcov sa z umiestnenia tešili herci Simu Liu, Andrew Garfield či Zoë Kravitz.

Na ďalších priečkach nájdeme aj Sarah Jessicu Parker, Amandu Seyfried, Petea Davidsona, Channinga Tatuma či Arianu DeBose. V kategórii inovátorov nájdeme herečku a speváčku Zendayu, režiséra Taiku Waititiho či speváčku Mirandu Lambert.

Zelenskyj aj Putin

V kategórii titanov sa umiestnil riaditeľ Applu Tim Cook, moderátorka Oprah Winfrey, herečka Michelle Yeoh či spisovateľka Sally Rooney. Medzí lídrami nechýbal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, ale ani jeho ruský náprotivok Vladimir Putin. Okrem nich sa do zoznamu dostal aj americký prezident Joe Biden či predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyen.

Shutterstock

V kategórii ikony zase nájdeme herca Keanu Reevesa, herečku Issu Rae, tenistu Rafaela Nadala či speváčku Adele. Zelenskyj bol na čele hlasovania čitateľov týždenníka Time o osobách, ktoré si podľa nich zaslúžia zaradenie do každoročného zoznamu najvplyvnejších ľudí Time 100.

Hlasovania sa zúčastnilo viac ako 3,3 milióna ľudí, uviedol týždenník na svojej webovej stránke. Kompletný zoznam najvplyvnejších ľudí nájdeš na webe Time.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.