Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Každý pozná niekoho zo svojej blízkosti, kto si aspoň raz prešiel dramatickým alebo pomerne nechutným rozchodom (alebo si to ty, len to verejne nepriznávaš). Niekedy to bolo cez SMS-ku, po nevere alebo za nepochopiteľných okolností.

Možno ťa poteší, že aj známe celebrity sú len obyčajní ľudia (niežeby si to nevedel) a aj oni si prechádzajú podobnými aférami. O ich rozchodoch sa však dozvedá celý svet. A to pomerne rýchlo. Týchto 5 celebritných párov sa taktiež nevyhlo dráme a kuriozite okolo konca ich vzťahu. Začítaj sa do nasledujúcich riadkov a odhaľ, ktorý rozchod bol ten najhorší…

1. Pete Davidson & Cazzie David

Petea Davidsona si môžeš pamätať ako super rýchleho partnera Ariany Grande, ktorý sa objavil po jej rozchode s raperom Macom Millerom. Málokto vie, že predtým tvoril pár s herečkou Cazzie David, ktorá sa má objaviť aj v nadchádzajúcej sérii populárneho seriálu Umbrella Academy z produkcie Netflixu.

Prvotne rozchod po dvoch rokoch iniciovala práve herečka. Rozmyslela si to však a svoje rozhodnutie oznámila Davidsonovi pár dní nato. Ten ju však ubezpečil, že je aktuálne najšťastnejší človek na svete, a ich definitívny rozchod oznámil v SMS-ke. David ostala šokovaná, Davidson totižto nezaháľal a takmer ihneď po rozchode zverejnil fotky s jeho novou priateľkou Arianou Grande. Tetovania, ktoré si nechal spraviť počas vzťahu s Cazzie David, si prekryl.

Uhádneš čo sa stalo s tetovaniami, ktoré si spravil počas vzťahu s Grande?

Profimedia

2. Zayn Malik & Perrie Edwards

Zerrie. Takto pomenovali fanúšičky 1D vzťah jedného zo spevákov a speváčky populárnej dievčenskej skupiny Little Mix. Ich vzťah pôsobil dokonalo, obzvlášť keď si vezmeme, že Zayna Malika každý bral ako tzv. „zlého“ chlapca. Chvíľu sa zdalo, že Edwards si zlého chlapca úplne skrotila, keďže ju požiadal o ruku.

Opak je pravdou a zdá sa, že nadchádzajúce manželstvo nie je pre každého. Hoci vzťah dvoch spevákov vytrval aj cez obdobie údajnej nevery, ukončiť ho dokázala jedna jediná SMS-ka. Je to tak. Textové rozchody sú populárne, dokonca aj v prípade, že je pár zasnúbený. Malik sa so svojou snúbenicou rozišiel cez SMS-ku, čo, prirodzene, vyvolalo búrlivé reakcie. Najmä u Edwards, ktorá nechápala, ako to niekto môže spraviť po štyroch rokoch vzťahu, z toho dvoch rokoch zasnúbenia.

Profimedia

3. Kiefer Sutherland & Julia Roberts

Horšie ako rozísť sa so svojou snúbenicou cez SMS-ku je už len utiecť takpovediac spred oltára s najlepším priateľom svojho budúceho manžela. Že to znie ako námet na hollywoodsky film? Tiež si myslíme. No v skutočnosti sa takto previnila Julia Roberts.

Medzi Sutherlanda a Roberts sa postavil ženíchov najlepší priateľ Jason Patric. Hoci obaja muži popierajú pikantný príbeh o zdrhnutí spred oltára, Roberts a Patric predsa len strávili krátko po svadbe (čítaj: pár hodín) určitý čas v Írsku.

Nikto by to nečakal, ale príbeh má šťastný koniec. Nie, Roberts sa nevrátila k Sutherlandovi. Patric sa so Sutherlandom uzmieril zhruba v roku 2009. Odvtedy sú opäť nerozlučná dvojka.

Profimedia

4. Joe Jonas & Taylor Swift

Búrliví speváci. To môže byť tvoj aktuálny dojem z tohto zoznamu. Prípad Jonas & Swift ti ho len posilní. Zdá sa, že ženskí miláčikovia nedokážu jednať zoči-voči. Ani Joe Jonas, ktorý je v súčasnosti manželom (a otcom spoločného dieťaťa) Sophie Turner.

Pred celým týmto obdobím rodinne založeného muža bol spevák iný. Po jeho boku sa objavovala jedna žena za druhou. Medzi nimi bola aj speváčka Taylor Swift. Tá informovala verejnosť, že sa s ňou spevák rozišiel cez rozhovor po telefóne (pozor, máme tu upgrade!). Ten trval len 27 sekúnd. Jonas sa obhajoval, že to nebola jeho vina, že ten hovor trval tak krátko. Speváčka ho sama ukončila po takom čase. Na druhej strane – je to vôbec obhajoba, ak sa s ňou rozišiel… cez telefón?

Profimedia

5. Future & Blac Chyna

Ultimátnou čerešničkou na torte je vzťah-nevzťah rapera Future a Blac Chyny. Nejakú dobu sa špekulovalo, že dvojica tvorí pár. Sama Blac Chyna sa s tým rozhodla vyjsť na povrch, keď zverejnila na Instagrame fotku svojho nového tetovania, ktoré znelo… Future. Iste, povieš si, že to je len obyčajné tetovanie s nejakým skrytým odkazom do budúcna.

Na druhej strane, Future sa necítil ako zadaný muž. Oznámil to aj prostredníctvom Twitteru, kde zdôraznil, že je single. Blac Chyna zareagovala veľmi jednoducho. Tetovanie s „odkazom do budúcna“ si nechala prekryť. Teraz sa jej tam skvie meno jej dcéry. Hm, prečo by to len robila?

Profimedia

Tagy:

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.