Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára
Zdroj: ©Shutterstock

Celebrity na nože. Potýčky známych osobností, ktoré otriasli celým Hollywoodom

Poznáš ten pocit, keď by si niekomu najradšej zakrútil krkom? Celebrity tiež.

Niekto dokáže svoj hnev a zášť voči konkrétnemu človeku krotiť a niekto ani poriadne nie. Výsledkom môžu byť vyostrené scény, krik a osočovanie, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani sedliak z Hornej Dolnej. Hoci by celebrity mali vystupovať ukážkovo, chybička „se občas vloudí.“ Nechajú voľný priechod pocitom a my, nezaujatí pozorovatelia alebo nebodaj fanúšikovia, z toho máme parádne divadielko.

Poď sa s nami pozrieť na najikonickejšie celebritné hádky a konflikty, ktoré hýbali Hollywoodom.

Tyra Banks & Naomi Campbell

Konflikty neobchádzajú ani svet modeliek. Vlastne ide o jedno z najnehostinnejších a rivalitných odvetví. Ukážkovým príkladom sú Tyra Banks a Naomi Campbell.

Cesta Banks na prestížne módne podujatia bola naozaj tŕnistá. A ak sa už na nejaké dostala, veľmi rýchlo zistila, že človek, ku ktorému celý čas vzhliadala, robí všetko preto, aby ju stade dostal preč. Áno, vzhliadala ku Campbell, ktorá ju v tej dobe nemohla ani cítiť.

V roku 2005 sa kvázi uzmierili v talkshow Tyra Banks Show, kde si vyjasnili rozdiely a spory, a dokonca Campbell sa v roku 2013 vyjadrila, že je na Banks hrdá. Nič však netrvá večne. V roku 2020 Campbell zazdieľala na svojom Instagrame náhľad článku, ktorý tvrdil, že „Tyra Banks je nepríjemné dievča Hollywoodu, nie Naomi Campbell“.

Nuž, hovorí sa, že stará láska nehrdzavie. Pravdepodobne ani nenávisť.

Profimedia
Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

George Takei & William Shatner

Pre skalných fanúšikov Star Treku pravdepodobne nejde o nič nové, ale ak si len bežný divák, s najväčšou pravdepodobnosťou ti toto ušlo. Niežeby Shatner nebol známy ako mimoriadne problémový jedinec, ktorý mal konflikt aj s inými členmi štábu vrátane Leonarda Nimoya.

Takei a Shatner si nesadli už od prvého dňa natáčania. Všetko eskalovalo požiarom na natáčaní Star Treku III v roku 1983. Druhý menovaný tvrdil, že sa vydal udatne bojovať s plameňmi, lenže Takei zase tvrdil, že je to hromada lží a jeho „akože záchrana natáčania“ bola len zinscenovaná scéna na získanie popularity.

Takei sa dokonca odmietol vrátiť k svojej pôvodnej úlohe pre film Star Trek V, pretože Shatner bol zodpovedný za jeho réžiu. Podobným štýlom sa niesli aj ďalšie roky, keď sa herci doťahovali ohľadom pozvánky na svadbu, účasti na dokumente alebo si venovali iné provokatívne poznámky.

V roku 2020 napríklad Takei vyhlásil, že niektorí herci mali dojem, že séria Star Trek je len o jednom človeku. Na koho asi narážal?

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.