Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Nie je žiadnou novinkou, že plastická operácia z teba dokáže spraviť úplne nového človeka. Drobné vylepšenia a estetické zákroky dnes čím ďalej, tým viac berieme ako prirodzenú súčasť našich životov.

Táto prirodzená súčasť ti však mimochodom, ak nie si úspešná podnikateľka, ľahká deva, zlatokopka alebo povolanie dcéra, zanechá na bankovom účte nevyčísliteľné škody, z ktorých sa popri pravidelnom obednom tlačení wifonky s rožkom, budeš spamätávať ešte pár mesiacov.

Sú len dva typy návštevníčok týchto luxusných kliník. Tie, ktoré všetko priznajú a tie, ktoré sa snažia ostatným nakecať, že ten krivý nos sa zmenšil do súčasnej podoby zázrakom alebo pravidelným používaním značkového krémiku.

Príbeh mladej Celine je však ten prvý prípad. Tá by totiž svojou dramatickou zmenou, ktorú sa rozhodla v priebehu piatich rokov podstúpiť, neoklamala nikoho. Je z nej totižto kompletne iný človek, ktorý poprel všetky pôvodné gény. Nie, nie. Tento článok nie je o najznámejšej slovenskej queen.

Takto vyzerala Celine kedysi

Dnes instagramová hviezdička, 24-ročná Celine Centino zo Švajčiarska, pripomína Pamelu Anderson. Pri pohľade na odvážne fotky, na ktorých hrdo ukazuje svoje nadrozmerné prednosti, by nebol nikto povedal, že počas strednej sa jej pravidelne ušli posmešky ako „škrata“ či „tučný zadok“. Tieto mali za následok ženino nízke sebavedomie, ktoré sa rozhodla „vyliečiť“ plastikami.

Takto vyzerá Celine dnes

Ver či nie, Celine našetrila na tieto nelacné procedúry zo svojho kaderníckeho platu. Predpokladáme, že keby robila kaderníčku na Slovensku, asi by bola stále len niekde v začiatkoch šetrenia na svoj sen. Prvú plastiku podstúpila ešte v septembri 2013 a dnes sa môže „pýšiť“ tromi operáciami pŕs, kedy sa z košíkov A, dostala na veľkosť F, plastikou nosa a výplňami líc, brady a pier. Sumička za všetky vylepšenia sa postupne vyšplhala na neuveriteľných 44-tisíc eur.

Na instagrame má momentálne 64-tisíc sledovateľov, no tí jej stále pribúdajú raketovou rýchlosťou. Celine tvrdí, že sa stretáva s veľmi pozitívnou odozvou na jej vzhľad a že je konečne šťastná vo svojom tele.

„Vždy som bola šťastný človek, no vo svojej koži som sa jednoducho necítila dobre. Veľmi veľa ľudí ma odsúdilo len kvôli tomu, že som bola „škaredá“ a to zo mňa spravilo neskutočne smutnú dušu. Chcela som byť znova šťastnou a tak som zmenila svoj vzhľad. Teraz je zo mňa silný a šťastný človek, ktorému už nikto neublíži.“

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: Celine Centino


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.