Celý život si to robil zle. Chalan vo videu prezradil, ako správne používať vankúš na cestovanie

Na ďalšej dovolenke už budeš múdrejší.

Zdroj: Shutterstock

Niektorí ľudia zaspia prakticky hocikedy. Na stojáka v autobuse, s nohami v lufte počas cvičenia jogy, kým žmurkajú… stačí stotina sekundy a sú tuhí ako štolverka. No nie každý má na zaspávanie vlohy. Väčšina z nás potrebuje ideálne poveternostné podmienky, správny sklon vankúša, čerstvý vzduch, dokonalé ticho, primeranú teplotu a ani vtedy nie je úplne isté, či sa to podarí.

Pre takýchto ľudí sú dlhé nočné lety živelná pohroma. Všetci okolo nich spia alebo podriemkavajú (len to decko vzadu neúnavne kope, akoby ho za to platili) a oni aj napriek trom tabletkám na upokojenie a nulovému prísunu kofeínu za posledné tri dni ani oko nezažmúria. Len sa tam tak mechria, rátajú sekundy do pristátia a dúfajú, že ich niekto ovalí panvicou po hlave, aby to mali čo najrýchlejšie za sebou.

Shutterstock

V takýchto prípadoch pomôže cestovný vankúš. Niežeby to bola najpohodlnejšia vec na svete a už vôbec ti nepomôže odmyslieť si tie desiatky pasažierov naokolo, ale predsa len. Je to celkom šikovná vecička. Možno ju dokonca aj máš, dovolenku bez nej si prakticky nevieš predstaviť, a práve preto ťa značne šokuje, že si ju možno celý ten čas používal zle. 

Cestovný vankúš sa má „nasádzať“ spredu

„Toto je jedna z vecí, ktoré by som veľmi rád zistil ešte pred tridsiatkou,“ hovorí Sidney, ktorý na TikToku vystupuje ako @sidneyraz. Na sociálnej sieti sa s ľuďmi delí o veci, ktoré by mal vedieť každý, no očividne sa to tak nedeje a jednou z nich je aj správne používanie cestovného vankúša. Ten si väčšina z nás nasádza opačne.

@sidneyraz

you can actually sleep on a flight #traveltipsandtricks #inmy30s

♬ original sound – sidneyraz

„Cestovný vankúš má ísť dopredu,“ vysvetľuje aj s názornou ukážkou chalan vo videu, ktoré má momentálne viac ako 13 miliónov zhliadnutí. Ono, dáva to zmysel. Keď zaspávaš v sede, hlava ti predsa padá dopredu a vzadu máš väčšinou operadlo… no aj tak to očividne väčšine z nás nedošlo. Nuž, tak už vieš. Hor sa na ďalšiu dlhú cestu.

Zdroj: sidneyraz / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zaujímavé fakty o ostrovnom raji Havaj, o ktorých si pravdepodobne nevedel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME