Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Byť nechtárkou nie je také jednoduché, ako by sa niektorí mohli nazdávať. Primárnou náplňou práce je síce robiť nechty, no mimo toho do nej spadá aj nasledovné – psychologická poradňa, vzťahová poradňa, finančná poradňa…

Vlastne sa bavíme o poradenstve akéhokoľvek druhu, lebo medzi lepením tipov a aplikáciou topcoatu na ňu stihnú zákazníčky vybaliť všetky svoje problémy, radosti aj politické presvedčenia. Ale to nevadí, lebo to je presne to, čo robí túto prácu takou zaujímavou.

Čo však zaujímavé nie je, sú stupídne otázky. A že je ich požehnane. Dôkazom toho je aj instagramový profil Šílená Nechtářka, na ktorom mladá Češka z brandže uverejňuje tragikomické konverzácie so zákazníčkami.

Bludy, ktoré sú niektoré ženy schopné vypotiť v snahe dostať sa na manikúru, naozaj stoja za to, a aby ste mali predstavu, o čom je reč, zozbierali sme ich niekoľko v tomto článku.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj: silena_nehtarka / Instagram 


Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.