Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Dnešný svet je celý akýsi pomotaný. Domachlené trinásťročné dievčatá vyzerajú na dvadsať, dvadsiatničky na pätnásť, značkové handry z predvádzacích mól čoraz väčšmi pripomínajú vrecia na zemiaky a luxusné reštaurácie servírujú mikroskopické porcie v hodnote priemernej ľudskej obličky. Absurdné, nie?

Keďže sú ľudia na dennej báze vystavení takému nonsensu, niet divu, že začnú byť pomotaní aj oni. A mýlia si profesie. Predavačku v obchode s osobným terapeutom (čert to ber, že je za tebou rad cez tri regály, že?!), kuriérov s vynášačom odpadkov a nechtárku… so zubárom?! No očividne.

Česká nechtová dizajnérka Simona figuruje na instagrame pod prezývkou Šílená Nehtařka. S desaťtisícmi svojich fanúšikov sa denne delí o tragikomické konverzácie so zákazníkmi, ktorým chýbajú základné znalosti o tom, ako funguje biznis, peniaze či pevné termíny. A niektorým z nich zjavne aj o tom, čo presne má taká bežná nechtárka v popise práce.

https://www.instagram.com/p/CE2RbWSHVEp/

O jej profile sme sa už raz zmieňovali. Teraz však prišla šupa, ktorú by bolo hriechom nespomenúť samostatne. „Dobrý deň. S tou brúskou na nechty môžete vŕtať aj zuby?“ napísala jej potenciálna klientka niečo, čo človek zaoberajúci sa výhradne nechtami počuť asi nechce. „Teoreticky asi áno, ale prakticky nie,“ vysvetlila jej svoje stanovisko nechtárka.

Žena sa však nedala odradiť. V zube, konkrétne v stoličke, jej údajne niečo prekáža, stačilo by do toho „trochu vrtnúť“, a hneď by bolo po probléme. Teda, tak nejako si to aspoň predstavovala. Šílená Nehtařka však nie je taká šialená, ako o sebe tvrdí, a ani v tejto situácii ju neopustil zdravý rozum. Odpísala teda žene na druhom konci, že takúto lahôdku by mala prenechať radšej zubárovi.

© Shutterstock

Jej sledovatelia neverili vlastným očiam. „To snáď ani nie je možné,“ napísala pod príspevok jedna slečna. „Tak nabudúce chcem okrem nových tipov aj nové plomby,“ napísala zase ďalšia. Ako napokon dopadla žena s boľavým zubom, nevedno. Ostáva nám teda len dúfať, že vyhľadala odbornú pomoc… takú, akú človek, čo prosí nechtárku o opravu chrupu, potrebuje.

Viac bizarných konverzácií zo života českej nechtárky nájdeš tu

Zdroj: silena_nehtarka / Instagram 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.