Česká nechtárka sa podelila o bizarnú konverzáciu so zákazníčkou. Tá si ju pomýlila so zubárom

„S tou brúskou na nechty môžete vŕtať aj zuby?“

Zdroj: © Shutterstock

Dnešný svet je celý akýsi pomotaný. Domachlené trinásťročné dievčatá vyzerajú na dvadsať, dvadsiatničky na pätnásť, značkové handry z predvádzacích mól čoraz väčšmi pripomínajú vrecia na zemiaky a luxusné reštaurácie servírujú mikroskopické porcie v hodnote priemernej ľudskej obličky. Absurdné, nie?

Keďže sú ľudia na dennej báze vystavení takému nonsensu, niet divu, že začnú byť pomotaní aj oni. A mýlia si profesie. Predavačku v obchode s osobným terapeutom (čert to ber, že je za tebou rad cez tri regály, že?!), kuriérov s vynášačom odpadkov a nechtárku… so zubárom?! No očividne.

Česká nechtová dizajnérka Simona figuruje na instagrame pod prezývkou Šílená Nehtařka. S desaťtisícmi svojich fanúšikov sa denne delí o tragikomické konverzácie so zákazníkmi, ktorým chýbajú základné znalosti o tom, ako funguje biznis, peniaze či pevné termíny. A niektorým z nich zjavne aj o tom, čo presne má taká bežná nechtárka v popise práce.

O jej profile sme sa už raz zmieňovali. Teraz však prišla šupa, ktorú by bolo hriechom nespomenúť samostatne. „Dobrý deň. S tou brúskou na nechty môžete vŕtať aj zuby?“ napísala jej potenciálna klientka niečo, čo človek zaoberajúci sa výhradne nechtami počuť asi nechce. „Teoreticky asi áno, ale prakticky nie,“ vysvetlila jej svoje stanovisko nechtárka.

Žena sa však nedala odradiť. V zube, konkrétne v stoličke, jej údajne niečo prekáža, stačilo by do toho „trochu vrtnúť“, a hneď by bolo po probléme. Teda, tak nejako si to aspoň predstavovala. Šílená Nehtařka však nie je taká šialená, ako o sebe tvrdí, a ani v tejto situácii ju neopustil zdravý rozum. Odpísala teda žene na druhom konci, že takúto lahôdku by mala prenechať radšej zubárovi.

© Shutterstock

Jej sledovatelia neverili vlastným očiam. „To snáď ani nie je možné,“ napísala pod príspevok jedna slečna. „Tak nabudúce chcem okrem nových tipov aj nové plomby,“ napísala zase ďalšia. Ako napokon dopadla žena s boľavým zubom, nevedno. Ostáva nám teda len dúfať, že vyhľadala odbornú pomoc… takú, akú človek, čo prosí nechtárku o opravu chrupu, potrebuje.

Viac bizarných konverzácií zo života českej nechtárky nájdeš tu

Zdroj: silena_nehtarka / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
28
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 celých mien populárnych osobností, ktoré ťa prekvapia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME