Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Ak máš chuť na nejakú nenáročnú zábavu, možno ťa poteší, že do kín vstupuje česká romantická komédia Chlap na striedačku. O réžiu a scenár sa postaral Petr Zahrádka a v centre príbehu bude Zuzana, ktorá je už 15 rokov šťastne vydatá za Jiřího. Jej idylka sa však v okamihu rozplynie, keď zistí, že jej manžel má milenku Lenku.

Toto odhalenie je však len prvým krokom k šialenému plánu: Zuzana sa rozhodne Lenku navštíviť a dohodne sa s ňou, že si z Jiřího urobia chlapa na striedačku. Čo to znamená? V praxi asi to, že istý čas s ním bude Zuzana, istý čas Lenka. Ako takýto plán ale môže dopadnúť?

V hlavných úlohách sa predstavia Ivana Chýlková, Jiří Langmajer, Lucie Žáčková, Iva Janžurová, Pavel Nový, Martin Pechlát a Andrej Polák. Chlap na striedačku má vcelku originálny námet, ktorý ponúka tvorcom veľa potenciálnych možností na bláznivý humor, ale aj citlivú romantiku.

Z ukážok je jasné, že tvorcovia cielia najmä na diváčky, ale pri troche šťastia by sa nemusel nudiť ani ich mužský sprievod. Dobrých romantických komédií totiž nikdy nie je dosť!

Uvidíme, či sa Petrovi Zahrádkovi podarilo naplniť potenciál látky. Ingrediencie na svižnú a vtipnú romantickú komédiu totiž evidentne má. Jeho film zrejme nebude dielom, ktoré by mohutne otriaslo žánrom, ale to vôbec nevadí. Ak všetko vyjde dobre, môže nás v kinách čakať skvelá a ideálna oddychovka, pri ktorej môžeme vypnúť a pobaviť sa.

V slovenských kinách si budeme môcť Chlapa na striedačku užiť od 13. februára 2020.

Continental Film

Zdroj: Continental Film


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.