Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

Česká speváčka a víťazka SuperStar si prechádza peklom. Fanúšikom prezradila, akou chorobou trpí

Na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu s podliatinou.


Talentovaná speváčka Tereza Mašková (27), ktorá je zapamätateľná nielen pre svoju farbu hlasu, ale aj pre svoje výrazné ružové vlasy, si v poslednom období prechádza peklom.

So svojimi fanúšikmi sa na sociálnej sieti podelila o to, čo ju trápi. Mašková má už od svojich 14 rokov problém s poruchou príjmu potravy (PPP). Zdá sa, že si znova prechádza tým horším obdobím, dokonca zverejnila fotografie, kde má obrovskú podliatinu pod okom, píše web Nový Čas.

„Trochu sa tu otvorím, pretože cítim potrebu povedať vám to… A je to pre mňa ťažké… A mám pocit, že som opäť prehrala. Znova som v tom (PPP)… Svojou túžbou po neskutočnej dokonalosti a v stresových situáciách alebo, keď sa bojím ‚uľaviť si‘ tým, že idem zvracať, sa mi podarilo vystaviť svoje telo takému stresu, že mi to vytvorilo chronický zápal v očiach,“ začala Tereza týmito slovami svoj príspevok na Instagrame.

„Moje telo mi hovorí, aby som s tým prestala! TOTO NEZVLÁDNEME! Veľmi často som chodila s modrinou pod okom. Nie, nikto ma nezbil, to som si urobila ja sama a moja hlava v záchodovej mise. Pýtajú sa ma, čo sa mi stalo. Odpovedám: Popraskali mi žilky, keď som čistila koberec,“ pokračovala úspešná mladá speváčka.

Som s vami, odkazuje fanúšikom trpiacim touto chorobou

Víťazka SuperStar hovorí, že so situáciou sa stále vyrovnáva a chodí pravidelne na terapie. „Viem, že sama to nezvládnem. Chcem pomoc. Možno ste si všimli, že každý deň zverejňujem storky z posilňovne. Áno, chodím každý deň, niekedy aj dvakrát, a viem, že ani to nie je dobré preháňať… Momentálne mi to však pomáha nebyť hlavou v záchodovej mise. Snažím sa a bojujem.“

„PPP trpí čoraz viac ľudí a chcem povedať, že nie ste sami, som s vami a prosím vás, aby ste to nenechali zájsť príliš ďaleko. Vyhľadajte pomoc, dovoľte si pomôcť sami sebe. Ja verím a viem, že to zvládnem, pretože mám okolo seba ľudí, ktorí ma majú radi a podporujú ma. Som s vami,“ dodala Tereza na záver príspevku.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.