Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Českými médiami sa prehnalo šokujúce video, ktoré ukazuje, akí k sebe vedia byť ľudia zlí. Záznam zachytáva šoféra služby Bolt, ktorý zo svojho vozidla bezcitne vyhadzuje na cestu slepú pani. Ako takáto situácia vznikla?

Portál Lidovky informuje, že v pondelok popoludní sa nevidiaca žena stratila v uliciach pražského Žižkova. Našťastie, personál hotela na Bořivojovej ulici pomohol zúfalej žene objednať jazdu Boltom, ktorá by ju vyviezla z neznámych častí mesta. Po nastúpení do auta ju čakalo nemilé prekvapenie.

Šofér odmietol pustiť do auta jej slepeckého psíka. Keďže slepá žena je na svojho štvornohého pomocníka odkázaná, bez psa nechcela odísť. Vodič navyše tvrdil, že neeviduje jej platbu a má okamžite vystúpiť. Nastala patová situácia, v ktorej ani jedna zo strán nebola ochotná ustúpiť. Šofér sa rozhodol veci riešiť silou.

Vyhození nevidomé ženy z taxíku

❗Řidič sdílené taxislužby na pražském Žižkově vyhodil z auta nevidomou ženu. Ta zabloudila a požádala o pomoc personál hotelu, který jí objednal odvoz přes aplikaci Bolt. Řidič ale odmítl vzít do auta jejího vodicího psa. Žena nechtěla vystoupit, protože měla jízdu už zaplacenou, taxikář ji následně násilím vyhodil z auta a z místa odjel. Policie případ vyšetřuje jako přestupek.

Gepostet von ČT24 am Montag, 17. Februar 2020

Na video naozaj nie je príjemný pohľad a spôsob, ktorým sa muž svojej zákazníčky zbavil, nebudí sympatie. Chudák psík sa len zmätene prizerá na nepekný priebeh udalostí.

Polícia sa prípadu už venuje a klasifikuje ho ako priestupok. Bolt okamžite prerušil spoluprácu so šoférom, aj napriek jeho dlhodobo pozitívnym hodnoteniam a jeho konanie odsúdil. Spoločnosť sa žene ospravedlnila a zároveň je ochotná pomôcť polícii pri riešení prípadu.

Zdroj: lidovky.cz


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť