Česko je šokované brutálnym videom: šofér Boltu bezcitne vyhodil zo svojho auta slepú ženu

Je toto vôbec možné?

Zdroj: Adriana Bártlová/Facebook

Českými médiami sa prehnalo šokujúce video, ktoré ukazuje, akí k sebe vedia byť ľudia zlí. Záznam zachytáva šoféra služby Bolt, ktorý zo svojho vozidla bezcitne vyhadzuje na cestu slepú pani. Ako takáto situácia vznikla?

Portál Lidovky informuje, že v pondelok popoludní sa nevidiaca žena stratila v uliciach pražského Žižkova. Našťastie, personál hotela na Bořivojovej ulici pomohol zúfalej žene objednať jazdu Boltom, ktorá by ju vyviezla z neznámych častí mesta. Po nastúpení do auta ju čakalo nemilé prekvapenie.

Šofér odmietol pustiť do auta jej slepeckého psíka. Keďže slepá žena je na svojho štvornohého pomocníka odkázaná, bez psa nechcela odísť. Vodič navyše tvrdil, že neeviduje jej platbu a má okamžite vystúpiť. Nastala patová situácia, v ktorej ani jedna zo strán nebola ochotná ustúpiť. Šofér sa rozhodol veci riešiť silou.

Vyhození nevidomé ženy z taxíku

❗Řidič sdílené taxislužby na pražském Žižkově vyhodil z auta nevidomou ženu. Ta zabloudila a požádala o pomoc personál hotelu, který jí objednal odvoz přes aplikaci Bolt. Řidič ale odmítl vzít do auta jejího vodicího psa. Žena nechtěla vystoupit, protože měla jízdu už zaplacenou, taxikář ji následně násilím vyhodil z auta a z místa odjel. Policie případ vyšetřuje jako přestupek.

Gepostet von ČT24 am Montag, 17. Februar 2020

Na video naozaj nie je príjemný pohľad a spôsob, ktorým sa muž svojej zákazníčky zbavil, nebudí sympatie. Chudák psík sa len zmätene prizerá na nepekný priebeh udalostí.

Polícia sa prípadu už venuje a klasifikuje ho ako priestupok. Bolt okamžite prerušil spoluprácu so šoférom, aj napriek jeho dlhodobo pozitívnym hodnoteniam a jeho konanie odsúdil. Spoločnosť sa žene ospravedlnila a zároveň je ochotná pomôcť polícii pri riešení prípadu.

Zdroj: lidovky.cz

Reagujte!
Grr Grr
83
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Užitočné triky a tipy, ako prestať prokrastinovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME