Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Česko Slovensko má talent prichádza s novinkou, kvôli ktorej sa oplatí zapnúť telku. V porote budú tieto veľké mená

Šou uvidia diváci už na jeseň.


Obľúbená šou mnohých divákov sa už počas jesene vráti na obrazovky TV JOJ. Tentokrát odštartuje svoju jedenástu sériu, a tak ako tie predošlé, tak aj táto zmení životy účinkujúcich.

JOJka si v rámci tejto série pripravila množstvo noviniek. Za najväčšiu považuje zmenu v porote, pretože už nebude pozostávať zo štyroch členov, ale až piatich. Piaty člen však nebude jeden, ale bude sa každý týždeň striedať.

V porote, ktorú už všetci poznáme, nesmie ani tento rok chýbať Diana Mórová, Marta Jandová, Jaro Slávik a Jakub Prachař. Nakrúcanie prebiehalo už v júni a v rámci piateho porotcu si toto miesto vystriedali štyri známe osobnosti – Marián Čekovský, raper Ego, herec a muzikant Vojta Dyk a herec, komik a spevák Štěpán Kozub.

Mariána Čekovského sme už v šou mohli vidieť minulý rok ako náhradu jedného z porotcov, teraz však porotu jeden týždeň doplní. „Je to tu veľmi prívetivé, veľmi priateľské a výborne sa zabávam. V Talente je vždy dobrá zábava, je tu umenia z každého rožka troška. Takže je to tu veľmi pestré, a to ma baví,“ vyjadril sa Čeky.

TV JOJ

Lákadlom pre divákov môže byť najmä Michal „Ego“ Straka. „Zanechalo to vo mne veľa dojmov. Nie je ľahké súdiť druhých ľudí. Jediné, čo ma mrzí, sú talentovaní nepostupujúci. Natáčanie bolo profi, náročné, ale celé sa to nieslo v dobrej nálade,“ opisuje.

Moderátormi šou bude už dobre známa zostava David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská. „Myslím si, že je to príjemná novinka. So všetkými novými porotcami som si dobre sadla. Veľmi mi zapasoval napríklad Štepán Kozub, ktorý mi veľmi pripomína môjho muža. Oni majú taký sarkastický, priamy až drsný humor. Vedia na počkanie ľudí rozplakať, ale oni to tak nemyslia. Jednoducho sú takí, akí sú. A mne sa ten humor páči. Okrem toho je tam môj brat Ego, ktorého beriem ako člena rodiny. V porote bol úžasný. Takže z citového hľadiska mám Ega a nová krásna známosť je Štepán,“ myslí si o novinke Jasmina.

TV JOJ

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.