Český prezident Zeman bol napadnutý nahou ženou priamo vo volebnej miestnosti!

Jediné zbrane, ktoré boli nasadené, boli tie ženské.

V Česku práve prebiehajú prezidentské voľby. Aj napriek pokročilému veku a zlému zdravotnému stavu, sa súčasný prezident Miloš Zeman rozhodol opäť uchádzať o úrad. Prieskumy mu hrajú do karát a stavajú ho do role jasného favorita. Jedno sa Zemanovi nedá uprieť – dokáže u ľudí poriadne vyburcovať emócie. Patrí medzi tie typy, ktoré buď miluješ alebo nenávidíš. Počas niekoľkých rokov v úrade sa mu kontroverznými vyhláseniami a rozhodnutiami podarilo narobiť veľmi veľa nepriateľov.

Dnes Miloš Zeman zavítal do volebnej miestnosti, kde chcel odovzdať svoj hlas. Prezidenta sprevádzali ochrankári a manželka. Miestnosť bola skutočne napchatá, lebo okrem komisie sa v nej nachádzal aj obrovský kŕdeľ novinárov. Medzi nimi sa ukrýval niekto, kto tam byť nemal. Žena, ktorá sa rozhodla proti Zemanovej politike protestovať svojským spôsobom:

Výtržníčka sa rozbehla k prezidentovi s pokrikom „Zeman Putin’s Slut“ (Zeman je Putinova štetka). Rovnaké slová mala napísané aj na svojej odhalenej hrudi. Zákrokom hodným profesionálneho rugbistu bola žena bleskovo zrazená na zem a spacifikovaná ochrankou.

K útoku sa priznala feministická skupina Femen. Aktérka činu je ukrajinská „sextrémistka“ Angelina Diash. Česká ministerka obrany Karla Šlechtová akciu odsúdila a označila ju za odpornú. Miloš Zeman ale nešetril vtipom a vyjadril sa, že týmto incidentom sa cíti byť poctený, pretože rovnaká skupina napadla aj pápeža. My obyčajní ľudia z toho máme akurát skvelú šou.

Mezitím u voleb…

Posted by JenProMuze.cz on Freitag, 12. Januar 2018

Titulná fotka: lidovky.cz
Zdroj:
ta3.com, idnes.cz

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
66
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pri ktorých sexuálnych polohách najviac riskujete, že sa vám "zlomí" penis?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME